Як змусити маму купити собаку. Як змусити маму щоб вона взяла кошеня додому і хом'яка.

Собаки - вірні друзі, старанні захисники і не занадто вимогливі вихованці. Незважаючи на це, багато дітей марно вмовляють своїх батьків дозволити їм завести собаку . Однак, спосіб переконати їх все-таки є.
Інструкція
1
Почніть з теоретичної підготовки. Почитайте про собак тієї породи, яку ви обрали. Чим більше ви про них дізнаєтеся, тим простіше вам буде відповідати на мамині заперечення.
2
Розкажіть мамі про те, яку собаку ви мрієте мати і чому саме її. Поділіться з нею тим, що ви дізналися про цю породу, її достоїнства і недоліки. Пообіцяйте, що готові взяти на себе всю відповідальність по догляду за вихованцем. Дізнатися, що мама думає про вашу ідею. Не потрібно відразу сперечатися - поки ви повинні тільки розвідати обстановку.
3
Доведіть мамі, що ви вже доросла і відповідальна людина. Виконуйте всі її доручення не чекаючи нагадувань. Вчасно робіть уроки, не відкладайте нічого на останній момент. Візьміться за яке-небудь довгострокове справу, наприклад, полив кімнатних рослин, винесення сміття і т.д. Все це буде найважливішим аргументом у вашому бажанні купити собаку .
4
Будьте готові витратити на собаку свої власні гроші, а батькам запропонуйте лише додати відсутню суму. Здорово, якщо ви зможете знайти підробіток для того, щоб заробити на власного пса. Якщо ж це не вдасться - домовтеся з батьками про компенсацію частини суми шляхом виконання який-небудь домашньої роботи - такою, яку ви раніше не робили.
5
Підготуйте аргументи, які сподобаються вашій мамі. Наприклад, займаючись з собакою, ви станете більш відповідальним і навчитеся піклуватися про інших. Ви напевно знайдете нових друзів, розширите свій кругозір, будете більше часу проводити на свіжому повітрі і в русі.
6
Проведіть своєрідний "тест-драйв". Розкажіть друзям і знайомим про те, що хочете доглянути за їх псом, і коли хто-небудь з них збереться у відпустку, ви зможете ненадовго побути справжнім господарем собаки. Так ви перевірите свої сили, а мама зможе переконатися в серйозності ваших намірів.
7
Якщо після всього вищепереліченого батьки все ще проти собаки, починайте використовувати «заборонені прийоми». Сумні очі і опущені плечі зазвичай роблять на мам чарівну дію.