Як зробити флешку тільки для читання.

USB flash накопичувач є одним з найвідоміших розповсюджувачів комп'ютерних вірусів. З тих, що потрапляють на флешку , найпоширеніший - Autorun.inf, який використовує для своєї активації функцію «автозапуск». Ця функція працює у всіх системах за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • USB flash пристрій, комп'ютер.
Інструкція
1
Використовуючи накопичувач на різних комп'ютерах, ви заражаєте його, якщо комп'ютер користувача містить віруси. В ПК віруси можуть потрапити через мережу, підключену до інтернету, або локально. Підключаючи флешку до різних комп'ютерів, ви розносити інфіковані файли.
2
Ви не захищаєте ваш ПК від вірусів в режимі offline за допомогою браузерів і брандмауерів. Чи не захищаєте ви комп'ютер і антивірусами, так як в більшості своїй, вони працюють в режимі online.
3
Запустіть механізм захисту на подключаемом носії. Для цього знайдіть кореневий каталог носія і спеціальний файл з ім'ям autorun.inf. Цей файл містить опис програм, які система запускає при кожному підключенні носія до ПК.
4
Система Windows володіє можливістю автозапуску певних додатків з підключеного носія. Використовуючи цю можливість, вірус запускається зі знімного носія. Наступні зараження відбуваються шляхом створення вірусом свого файлу autorun.inf. Далі вірус прописується в ПК. Ви не зможете виявити факт зараження носія навіть при огляді флешки стандартним провідником Windows.
5
Щоб уникнути зараження, виконайте наступні завдання. Зробіть створення файлу autorun.inf в кореневому каталозі змінного носія неможливим. Своєчасно детектуючих спробу зараження носія вірусом autorun.inf.
6
Забороніть створення будь-яких файлів в корені носія. Створіть спеціальну папку, в якій ви зможете зберігати свої файли. Дозвольте для неї операції записи/читання. Для цього знайдіть властивості безпеки каталогу, опцію «Додатково». Вимкніть дозвіл від основного об'єкта. Зніміть відповідну опцію. У який з'явився каталозі натисніть "Копіювати". Щоб зберегти зміни, двічі натисніть ок.
7
Далі, відключіть запис в кореневому каталозі. Нові настройки створена папка з файлами не успадкує. Потім виберіть пункт «запис» і натисніть «заборонити». У стовпці «дозволити» виберіть права «Читання та виконання», «Вміст папки», «Читання». Файл autorun на таку флешку НЕ запишеться.
Зверніть увагу
Якщо ви зловили вірус з правами адміністратора, поміняти ACL-дозволи він зможе, як заманеться.
Корисна порада
Створіть свій файл autorun.inf, захищений від запису. Так вірус не зможе створити свій файл в корені пристрою.