Як монтувати віртуальні диски.

Віртуальні диски , або образи дисків, являють собою файли формату .iso і .mdf. Відкриваються ці файли шляхом їх монтування у віртуальному приводі. Робиться це за допомогою спеціальних програм, однією з яких є Daemon Tools.
Інструкція
1
Додаток Daemon Tools призначений для емуляції віртуального приводу компакт-дисків, в якому, згодом, і монтуються віртуальні диски . Дана програма поширюється в двох версіях - платної і безкоштовної. Для монтування віртуальних дисків у кількості одного-двох штук в домашніх умовах функціоналу безкоштовної версії програми буде цілком достатньо. Дистрибутив Daemon Tools можна завантажити з офіційного сайту проекту за адресою http://www.daemon-tools.cc/rus/home. Після завантаження встановіть програму на комп'ютер, після чого перезавантажте його. Під час установки програми на комп'ютер можуть бути скопійовані рекламні модулі, що вбудовуються в браузер (витрати безкоштовної версії). Їх установку можна відключити.
2
Після першого запуску програма Daemon Tools вбудовується в автозавантаження системи і починає працювати у фоновому режимі, про що сигналізує відповідний значок, що з'являється в системному треї. Для того, щоб зайти в налаштування програми, натисніть на цей значок правою кнопкою миші, після чого виберіть в меню команду «Емуляція». Потім натисніть на рядок «Всі опції включені», яка знаходиться в тому ж контекстному меню. Після цього в системі з'явиться віртуальний привід компакт-дисків, який почне відображатися у всіх файлових менеджерах.
3
Для того, щоб змонтувати віртуальний диск лівою кнопкою миші натисніть на кнопку з написом «Привід 0: [X:] Порожній». У вікні вбудованого файлового менеджера вкажіть шлях до файлу формату .iso або .mdf. Потім зайдіть в папку «Мій комп'ютер» (або відкрийте Total commander) і переконайтеся, що в одному з віртуальних CD-приводів знаходиться образ диска, який ви відкрили. Запуск віртуального диска проводиться також, як і запуск звичайного компакт-диска.