Як подивитися вихідний код сторінки. можна копіювати вихідний код сайтів.

Розглянемо, як визначити вихідний код сторінки, адже цей параметр дуже важливий при роботі в інтернеті. Якщо вам потрібна будь-яка новина, теги або картинка, але як її прописати ви не знаєте, завжди можна скопіювати інформацію з іншого сайту, дізнавшись вихідний код сторінки, якщо він не за код іровани розробниками сайту. Важливий вихідний код в посторінкових файлах, які не є програмами, за допомогою вихідного код а можна працювати зі сторінками і редагувати їх.
Вам знадобиться
  • Інструкція по перегляду вихідного коду сторінки.
Інструкція
1
Щоб сторінка була видима, вона прописується з вихідним код ом. Залити її с код ом можна, якщо ви власник ресурсу, або змінити за допомогою блокнота, редактора, використовуючи для цього спеціальні розширення. Користувач так само може змінити сторінку, відредагувавши файл і вносячи в сторінку свої зміни. В інтернет- браузерах перегляд вихідного код а здійснюється за допомогою різних команд, розглянемо їх детальніше.
2
Для Internet Explorer вибирайте вкладку «вид», потім «вихідний код сторінки» або пункт можна вибрати, натиснувши на праву кнопку миші. Щоб подивитися зашифрований розробниками код в цьому браузері заходимо в меню «сервіс», потім «Інструментарій розробника», натискаємо стрілочку, виділяємо потрібний елемент на сторінці і код ставати видимим. Далі тиснемо на значок і зберігаємо код в текстовому форматі і копіюємо з його складових в html.
3
Браузер Mozilla Firefox надає можливість перегляду за допомогою простої команди «Ctrl + U» або в меню «інструменти» вибрати підрядок «подивитися вихідний код ». Переглянути зашифровану інформацію в Mozilla Firefox можна встановивши спеціальне розширення Web Developer, вибираємо в меню « код » рядок «сгенеріраванний код » і внизу сторінки з'являється значення вихідного код а. Копіюємо файл в буфер обміну або зберігаємо з розширенням page.htm.
4
При використанні Google Chrome в основному меню «інструменти» вибирайте подстроку «подивитися вихідний код », далі за допомогою правої кнопки миші відкриваєте пункт «перегляд код а сторінки »або за допомогою клавіш" Ctrl + U ".
5
Щоб знайти вихідний код браузера Opera в меню «вид» вибираємо «засоби розробки» і в ньому пункт «вихідний код сторінки» або з допомогою поєднання клавіш "Ctrl + U".
6
Для браузера Safari в меню знаходимо «подивитися html- код », так само натиснувши праву кнопку миші, відкриваємо подстроку «подивитися джерело» або скористаємося поєднанням клавіш "Ctrl + Alt + U".
Зверніть увагу
Можливість перегляду зашифрованої інформації про вихідний код здійснюється за допомогою двох браузерів.
Корисна порада
Якщо ви не є розробником сайту, змінити сторінку ви зможете тільки для свого користування.
Перегляд сторінок в браузері організований таким чином: програма відправляє запит на сервер, вказаний на засланні, а у відповідь отримує набір «запчастин» та інструкцію по збірці. Запчастини - це зображення, флеш-елементи, звукові та ін. Файли, а інструкції по правильному їх розміщенню в сторінці, розцвічування її фону, використанню певних гарнітур і розмірів шрифтів і т.д. містяться в вихідному коді сторінки. Користувач браузера може побачити і сам цей код, а не тільки зібрану за його інструкціям сторінку.
Інструкція
1
Сучасні браузери мають вбудовані функції перегляду вихідного коду сторінки. Наприклад, в Opera щоб активувати цю опцію клікніть вільний від картинок, посилань і інших елементів простір відкритої сторінки сайту і у випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Вихідний код». Браузер відкриє исходник в окремій вкладці, розфарбувавши в три кольори рядки, які стосуються HTML-тегами, скриптам і звичайному тексту.
2
Аналогічні пункти, але сформульовані трохи по-іншому, є в контекстному меню та інших браузерів. Наприклад, в Google Chrome цей пункт названий «Перегляд коду сторінки», в Mozilla Firefox вибирайте рядок «Вихідний код сторінки», а інтернет-оглядачі Internet Explorer - «Перегляд HTML-коду». Кольорове оформлення коду теж буде трохи відрізнятися в різних додатках.
3
У браузері Google Chrome є значно більш просунута опція перегляду ісходников. Щоб її задіяти, в тому ж контекстному меню виберіть пункт «Перегляд коду елемента». Після цього вкладка з відкритою веб-сторінкою розділиться на два фрейми - у верхньому залишиться її зовнішній вигляд, а в нижньому з'явиться докладна інформація, зібрана не тільки з тегів вихідного коду, а й з підключаються файлів CSS-стилів. Можна виділяти рядки исходника в нижньому фреймі, і браузер буде підсвічувати у верхньому ті області сторінки, які формуються цими рядками. Точно так же вибір якого-небудь елементу в верхньому фреймі викличе відображення в нижньому відноситься до цього елементу коду.
4
Якщо сторінка збережена на жорсткий диск комп'ютера, файл можна відкрити будь-яким текстовим редактором - вихідний код записаний у неї як звичайний текст. Просто перетягніть цей файл у вікно запущеного «Блокнота», Word або будь-якого іншого додатка цього роду. За допомогою звичайного редактора вихідний код можна не тільки переглядати, але і редагувати.