Як вибрати лижі по довжині.

Вибір довжини лиж багато в чому залежить від вашого досвіду в лижах в цілому. Є ряд важливих факторів, які варто враховувати при грамотному підборі даного інвентарю: тип лиж, ваш рівень підготовки і ваш вагу. Розберемося, які є важливі правила вибору лиж по довжині .
Вам знадобиться
  • - Спеціалізований лижний магазин;
  • - точні дані зросту і ваги.
Інструкція
1
Скажіть представнику відділу обслуговування клієнтів, на якому типі лиж ви віддаєте перевагу їздити. Є різні типи лиж: гірські, коньковие, для їзди класичним ходом, професійні чи прогулянкові. І всі вони відрізняються довжиною, насічками і будовою. Все це потрібно враховувати. Ці дані допоможуть швидше підібрати вам довжину лиж.
2
Будьте чесні з продавцем про ваші здібності. Вам потрібна така довжина лиж, яка буде відповідати вашому нинішньому рівню катання. Це потрібно для того, щоб ви добре почували лижню і контролювали хід. Початківцям лижникам, як правило, радять вибирати більш короткі лижі. Тоді як досвідченим - довші.
3
Повідомте консультанту в магазині ваш дійсний вага тіла на даний момент. Це буде потрібно для точної добірки несучої конструкції лиж. Вам можуть бути прийнятні лижі довше або коротше щодо вашої маси і зростання. Про це вже подбати персонал в магазині.
4
Подивіться на стан лиж в магазині і приміряйте їх прямо там. Надіньте лижні черевики, вставте їх в кріплення, покрутіть ногами на місці. Дуже важливо, щоб вам було в них комфортно і добре сиділа нога. По суті, це один з ключових моментів при виборі підходящої вам пари лиж по довжині .
Зверніть увагу
На свій поточний ріст і вага.
Корисна порада
Візьміть в оренду лижі, якщо ви не впевнені, що вони будуть вам приємні у використання вже на трасі. Більшість спеціалізованих магазинів зараз надає таку послугу. Ви можете орендувати на час і лижі, і черевики і спорядження. Це - оптимальний варіант. Ви будете мати можливість покататися на лижах різних марок, ширини, довжини. Тоді ви вже точно будете знати, підійдуть вони вам чи ні. Підберіть собі лижі в кінці сезону. Багато магазинів здійснюють розпродаж ближче до кінця зимового сезону. В цьому випадку, ви зможете підібрати собі відмінну пару лиж, яка вам підійде по довжині і по дуже прийнятною ціною.