Як нанести тіні для карих очей.

Загадкові, теплі і важкі карі очі роблять жінку незвичайно привабливою. Але для того, щоб підкреслити красу темно-золотистих очей, потрібно правильно підібрати колірну гамму макіяжу і правильно його нанести.
Вам знадобиться
  • - пензлі, аплікатори;
  • - тіні;
  • - олівець для очей чорний;
  • - туш для вій чорна.
Інструкція
1
ПалітраВзгляніте на себе в дзеркало. Якщо ви - каре очі я спекотна брюнетка, то для макіяжу очей вибирайте такі кольори: коричневий, золотистий, чорний, срібний, бузковий. Карооким блондинкам підходять: пісочний, темно-рожевий, бежевий, зелений.Ето - основні кольори для макіяжу карих очей. Різні комбінації цих відтінків використовують для отримання ідеального make up очей золотистого відтінку.
2
ТехнікаІспользуйте чорний олівець для того, щоб зробити очі більш загадковими, поглибити погляд і додати пишності віям. Проведіть чорним олівцем стрілку по лінії росту вій на верхньому столітті. Можете вивести її кінчик за кордон зовнішнього кута очі .Подберіте палітру тіней, які будете використовувати. Пам'ятайте, що колір тіней не повинен потрапляти в колір очей, оскільки їхнє завдання - відтіняти, а не ховати «дзеркала душі» .Нанесіте тіні, добре растушевивая кордону між квітами. При цьому пам'ятайте, що зазвичай найтемніші тіні накладають на зовнішній край верхньої повіки, а найсвітліші відтінки - на внутрішній його куточок. Ще одне правило техніки макіяжу полягає в тому, що основний колір наносять на повіки первим.Нанесіте туш для вій. Ретельно профарбовують кожну вію, не забуваючи про тих, що знаходяться в куточках очей.
3
СлучайПеред нанесенням макіяжу подумайте про те, для якого випадку і якого часу доби він призначений. Якщо make up денний, то яскраві кольори, велика кількість блиску і гламуру неприпустимі. Денний же зобов'язаний бути практично непомітним, природним. Вечірній макіяж повинен бути яскравим. Але не варто забувати, що якщо акцент робиться на очі х, то підкреслювати губи яскравою помадою не варто. І навпаки. Ще одне правило, яке не дозволить вам помилитися у виборі палітри і техніки для макіяжу карих очей: уявіть собі, як ваше нафарбоване обличчя буде виглядати при тому освітленні, в якому вам доведеться перебувати. Якщо є хоч найменші сумніви у виборі, то краще переглянути його.