Як зробити підставку під ялинку. Як виготовити ліжко.

  •  Приходить новорічна пора. Цього свята з нетерпінням чекають люди різного віку і національностей. Чекають вони додому і новорічну красуню, яку потрібно встановити, нарядити і починати святкування Нового Року в абсолютно новорічної обстановці. Але щоб ялинка не впала, треба зробити надійну підставку для неї.
  •  Якщо готових дощок немає, нарізаємо їх в потрібній кількості з однієї великої дошки довжиною не менше 160 см.
  •  До кожного кінця 20-сантиметрових дощок прикручуємо або прибиваємо куточки. Скріплюємо ці дошки з 40-сантиметровими (до кожної дошці більшого розміру кріпимо по дві маленьких), відступаючи з кожних сторін по 5 см. Між маленькими дошками залишаємо відстань побільше - стійкість конструкції зросте відчутно, та й болти для меблів потім простіше буде вкручувати.
  •  У підсумку, у нас виходить дві «лавки», які потрібно об'єднати. В середині довгих дощок свердлимо по отвору. Краще робити їх з невеликим зсувом вгору або вниз.
  •  Робимо в стовбурі ялинки отвір і з'єднуємо її з нашою першою лавкою, за допомогою меблевого болта. На звороті чинимо таким же чином, не забуваючи приміряти, щоб обидві частини були паралельними. Звичайно, можна замість двох болтів скористатися чотирма, для більшої фортеці. Але з двома болтами у нас є можливість підставку трохи повернути, щоб вона стояла стійко.