Як налаштувати максимальну швидкодію.

Мало хто знає про те, що навіть порівняно старий комп'ютер можна змусити працювати значно швидше. І для цього зовсім не обов'язково підключати до нього додаткові пристрої.
Вам знадобиться
  • - CCleaner;
  • - Advanced System Care;
  • - Game Booster.
Інструкція
1
Почніть процес оптимізації роботи комп'ютера з очистки жорсткого диска від зайвих невикористовуваних файлів. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Клікніть правою кнопкою миші по томи локальному диску, на якому встановлена операційна системи. Виберіть пункт «Властивості». У меню, виберіть пункт «Очищення диска». Виконайте цю процедуру.
2
Тепер необхідно почистити файли системного реєстру. Для цього краще використовувати додаткові утиліти. Скачайте програму CCleaner. Запустіть цю програму. Натисніть кнопку «Сканувати». Після визначення зайвих і невірних записів реєстру натисніть кнопку "Очистити".
3
Тепер займіться оптимізацією параметрів роботи комп'ютера. Скачайте з сайту www.iobit.com програму Advanced System Care. Встановіть та запустіть її.
4
Відкрийте меню «Очищення Windows». Встановіть галочки навпроти всіх чотирьох пунктів і натисніть кнопку «Сканувати». Зачекайте, поки програма завершить сканування операційної системи і жорсткого диска. Натисніть кнопку «Ремонт».
5
Перейдіть в меню «Діагностика системи». Виділіть всі пункти даного меню. Повторіть процес сканування і очищення комп'ютера. Тепер перейдіть в меню «Утиліти».
6
Відкрийте вкладку «Прискорення» і виберіть пункт Game Booster. Скачайте і встановіть цю програму. Запустіть її. У вікні, виберіть параметр «Максимальна продуктивність» і натисніть кнопку «Оптимізувати».
7
Поверніться до програми Advanced System Care. Виберіть пункт «Оперативна пам'ять». Натисніть кнопку «Налаштування».
8
Виділіть пункт «Автоматично очищати оперативну пам'ять». Тепер натисніть кнопку «Вперед» і виберіть пункт «Глибока очистка». Закрийте програму. Зайдіть в налаштування утиліти Advanced System Care і перейдіть у вкладку «Автообслуговування». Активуйте пункт «Проводити очистку, коли система не задіяна». Закрийте програму.
Для забезпечення стабільної роботи персональних комп'ютерів, їх необхідно правильно налаштувати і періодично обслуговувати. Для повноцінної оптимізації ПК з метою підвищення його швидкодії можна використовувати безліч різних методів.
Вам знадобиться
  • - Smart Defrag;
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows, почніть з відключення невикористовуваних компонентів даної ОС. Відкрийте панель управління і знайдіть меню «Адміністрування». Перейдіть в підменю «Служби».
2
Знайдіть активну службу, яка не потрібна вам для роботи з пристроєм. Клікніть по її назві правою кнопкою миші і відкрийте властивості служби. Перейдіть у вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Тип запуску».
3
Виберіть в спадаючому меню параметр «Відключено» і натисніть кнопку «Застосувати». Вимкніть всі інші непотрібні компоненти системи, використовуючи описаний алгоритм. Перезавантажте комп'ютер після відключення обраних служб.
4
Відкрийте список локальних дисків (меню «Мій комп'ютер»). Перейдіть до властивостей будь-якого розділу і відкрийте вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів». Деактивуйте цю функцію, знявши відповідну галочку.
5
Натисніть кнопку «Застосувати» і виберіть пункт «Для всіх вкладених підкаталогів і файлів». Зачекайте, поки система змінить параметри роботи з обраним розділом. Аналогічним чином відключіть індексування для інших томів.
6
Встановіть програму Smart Defrag. Запустіть її і відкрийте меню налаштувань. Активуйте пункт «Пропустити файли розміром більше» і виберіть параметр «100 Мбайт».
7
Поверніться в головне меню програми, виділіть всі доступні локальні диски і натисніть кнопку «Дефрагментація і оптимізація». Виконуйте цю процедуру хоча б раз на два тижні.
8
Встановіть програму Advanced System Care. Запустіть її і активуйте процес автоматичної оптимізації параметрів системи. Після його завершення відкрийте меню «Утиліти». Виберіть пункт «Оперативна пам'ять».
9
Натисніть кнопку «Вперед». У спадаючому меню вкажіть параметр «Глибока очистка». Перезавантажте комп'ютер після виконання описаних дій.