Як відрізнити оригінал парфум.

Парфуми користується попитом і популярністю завжди. Але, на жаль, часто дана продукція буває підробленою. І мова йде не тільки про парфум, що продається на ринку, в елітному «брендовому» магазині ви також можете зустріти контрафактну продукцію.
Вам знадобиться
  • - сертифікати відповідності;
  • - спеціалізований магазин з продажу парфумерії;
  • - уважний огляд продукції.
Інструкція
1
Протестуйте справжній оригінал перед тим, як йти за покупкою. Відрізнити підробку від справжнього парфуму реально, але для цього ви хоча б один раз повинні придбати (або спробувати у знайомих) якісну оригінал ьную парфумерію. Тільки в цьому випадку можна мати уявлення про те, що вважати якістю, а що підозрілим при покупці парфуму надалі.
2
Якщо ви бажаєте придбати 100% якісний товар, то зверніть увагу на селективні парфумерні будинку. Їм імітація точно не загрожує. Так як їх аромати випускаються дуже рідко: раз на два роки або рідше. Тираж даного парфуму обмежений, а його шанувальники - істинні цінителі, вони вельми перебірливі і вибагливі. Підробка таких ароматів невигідна і дуже складна. Але і вартість одного флакончика вельми висока.
3
Вивчіть уважно упаковку парфуму. Так як розкривати упаковку до моменту придбання не положено, то насамперед огляньте зовнішній вигляд упаковки. Зверніть увагу на назву води (найпоширеніші помилки - перекручена назва води або бренду). Якщо вода упакована в целофанову плівку, то подивіться, щоб плівка була тонкою і акуратною. Клеймо, яким сплавлена плівка, повинно бути строго по центру. Зверніть увагу, що деякі брендові води продаються і випускаються без слюди.
4
Оцініть якість самої упаковки. Вона повинна бути акуратною, що не зім'ятому, а картон повинен бути якісним. Шрифт на упаковці повинен бути чітким і добре читаним. Ніяких розлучень і потертостей бути не повинно. На упаковці має бути присутній знак зворотної тари (дві стрілки по колу). Наявність штрих коду обов'язково, і він повинен відповідати країні-виробнику.
5
Огляньте уважно і сам флакон. Це ви вже зможете зробити тільки після придбання товару, виняток становлять тільки ті виробники, що не упаковують товар в целофанову плівку. У підробок флакон частіше низької якості (грубе скло, дешева і крива пластмаса, нерівні вигини, погана фарба). Оригінальний флакон не фарбувалася, а робиться з кольорового скла. Пульверизатор повинен добре розбризкувати, а не лити струменем. Не повинно бути патьоків, подряпин або тріщин.
6
Зверніть увагу на вартість продукту, вона не може бути занадто низькою, яка б акція не проходила в магазині. Ви завжди зможете вимагати сертифікат відповідності на продукцію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8y9gjLy2nQA