Як створити затишок в домі.

Створити затишок в домі просто тільки на перший погляд. Іноді речі і предмети інтер'єру, що виглядають затишними і красивими в магазині, в домашній обстановці виглядають чужеродно і грубо. А, здавалося б, непоказні і непоказні інтер'єрні аксесуари творять справжні чудеса! У чому секрет?
Вам знадобиться
  • М'які тканини, фактурні аксесуари, дерев'яні предмети інтер'єру, диванні і підлогові пощушкі, гобелени, штори, гардини або ламбрекени.
Інструкція
1
Секрет створення затишку в домі - гармонійне поєднання фактури, форм і кольору. Фактура елементів інтер'єру є одним з ключових факторів створення затишної обстановки. До фактурам, що дозволяє підкреслити затишок в домі, відносяться такі матеріали як: дерево (з матовою або необробленою поверхнею) і тканину (льон, оксамит, велюр, шерсть, сатин і т.д.). Дерев'яні меблі і елементи обробки (балки, балясини, столи, стільці, перила, підставки) дозволяють підкреслити натуральність і природність інтер'єру. Дерев'яні деталі обстановки відмінно поєднуються з м'якими, грубувато-природними тканими фактурами: килимами, гобеленами, важкими шторами і гардинами, чохлами на меблів і подушках, тканими картинами.
2
Важливу роль в створенні затишку в домі грають і форми. Обтічні плавні лінії меблів або елементів інтер'єру створюють атмосферу розслабленості і спокою. Приміщення з яскраво вираженими чіткими кутами, жорсткими контурами і прямими лініями можна підкоригувати круглими диванними подушками, підлоговими подушками-таблетками, настінними аплікаціями і вишивками округлої форми. Прикрасить кімнату і додасть затишку круглий пуф або стіл з круглою стільницею.
3
Домінуюча колірна гамма інтер'єру також вважається важливим фактором, для створення затишку в домі. І хоча існує думка, що холодна колірна гамма не здатна створити затишну атмосферу в домі - це не зовсім вірно. Кольором можна підкреслити затишок, але не створити його. Цілком затишно може виглядати і кімната в холодних блакитних тонах, якщо в ній грамотно скомпоновані фактурні елементи інтер'єру і вдало підібрані форми меблів та аксесуарів.
Зверніть увагу
Не варто побоюватися контрастний колірних поєднань: підібрані в тон основного кольору приміщення аксесуари м'яких фактур, округлих форм і різних розмірів, підкреслять затишок інтер'єру.
Корисна порада
Перш ніж купувати сподобався аксесуар або предмет обстановки, спробуйте оцінити свої тактильні відчуття від дотику: теплий, холодний, гладкий, шорсткий, слизький.