Як знайти втрачені річ.

Навіть самий уважний чоловік, хоча б раз у житті втрачав свої речі. Це відбувається з різних причин, серед яких забудькуватість, неуважність або ж навпаки підвищена концентрація уваги на одному предметі (думки, явище) на шкоду всім іншим. Банальна звичка залишати "все" і "всюди" змушує витрачати багато часу на пошуки навіть в маленькій кімнаті.
Вам знадобиться
  • - терпіння;
  • - 1-2 години вільного часу.
Інструкція
1
Отже, якщо ви не можете знайти якусь річ , спробуйте згадати, за яких обставин ви її втратили. За великим рахунком подібні ситуації можна розділити на два типи. До першого типу належить ситуація, коли ви, будучи абсолютно спокійним, віднесли кудись потрібний предмет.
2
Постарайтеся пригадати, коли саме це сталося. Встановивши точну дату і час, згадайте, все, що відбувалося в цей період. Відновіть ситуацію до найдрібніших подробиць. Проробіть той же самий шлях, яким слідували тоді (наприклад, з ванної на кухню, потім в передпокій, потім в зал і т.д.) Попутно оглядайте всі полки, шафки, ящики, в які ви могли покласти втрачену річ . Не полінуйтеся і загляньте за диван, за тумбочку - якщо пропажа невелика, то могла просто впасти за меблі. Цей спосіб в 90% випадків допомагає знайти загублену річ .
3
Другий тип - це ситуація, коли ви в страшному поспіху збираєтеся куди-небудь, часу катастрофічно не вистачає, емоції і паніка поневолили вас. Ви навіть не можете згадати, чи закрили вхідні двері! Що вже говорити про місце знаходження якогось предмета. У цьому випадку шукати загублену річ треба скрізь. Адже в метушні і при сильному хвилюванні, ви легко могли заховати ключі в холодильник. І подібні комічні випадки, на жаль, не рідкість.
4
При настільки великої географії пошуку впорядкуйте цю процедуру. Почніть оглядати кімнату з верхніх полиць, поступово спускаючись нижче. Оглядайте все, не пропускайте жодного шухлядки. Проводячи цю процедуру, ви позбавите себе від зайвої роботи (якщо будете шукати то там, то тут, ризикуєте нічого не знайти, і все доведеться почати заново). До того ж, можливо абсолютно випадково обнаружте речі, втрачені раніше.
Корисна порада
Не залишайте важливі речі на відкритих просторах (столах, тумбочках, комодах). Хтось із ваших "дбайливих" членів сім'ї може потурбуватися за вас і прибрати потрібну річ "на місце", щоб не загубилася. Ось тільки пошук цього "місця" може зайняти у вас дуже багато часу.