Як оформити стенд психолога. Як оформити стенд в кабінеті психолога в коледжі.

Як правило, в будь-якій школі чи дитячому садку працює психолог. Для того щоб комунікація з батьками та дітьми була успішною, створюють спеціальні інформаційні куточки. Як оформити стенд психолога?
Інструкція
1
Визначте мета створення психологічного стенд а. Це може бути інформаційна або просвітницька робота з учнями, або покажчик соціально-психологічної служби, в яку можуть при бажанні звернутися батьки з дітьми або вчителя.
2
Продумайте інформацію, яка повинна бути розміщена на стенд е, виходячи з покладених на нього функцій. На стенд е-покажчику обов'язково має бути присутня інформація про години роботи фахівця, його прізвище, ім'я та по батькові, номер кабінету. Вітається наявність фотографії. Добре визначити і позначити види психологічної допомоги, можливі теми консультування. Таким стенд ом психолог позначить свою присутність в школі, покличе до себе потребують допомоги і бажаючих проконсультуватися. У пластикові кишеньки інформаційної дошки можна помістити листівки або візитки.
3
Інформаційно-просвітницький стенд оформляйте, виходячи з теми. Це може бути допомога в спілкуванні батьків та дітей, притчі про любов, наслідки прийому наркотиків, антитютюнова пропаганда, способи подолання сором'язливості і поради по уникненню перевтоми. Теми стенд а іноді розробляються педагогічною радою, підбираються з ініціативи психолога або будуються з питань батьків і дітей. Створіть постійно оновлюваний стенд «Психолог радить», а поряд з ним - кишеня для запитів читачів. Важливо, щоб просвітницький куточок був ілюстрований фотографіями, плакатами та малюнками, виглядав сучасно, барвисто і містив зрозумілу інформацію для тих, кому він призначений.
4
Якщо бюджет дозволяє, довірте виготовлення інформаційної дошки професійної фірмі. Якісний куточок складно зробити вручну, а пропозицій подібних послуг зараз безліч. Фахівці виготовлять функціональний стенд оригінальної форми з барвистим дизайном, підберуть потрібні кольори. Такий інформаційний куточок виглядатиме солідно і прослужить довго.