Як перевірити дублянку.

Здавалося б, осінь тільки починається і можна насолодитися залишилися теплими днями. Однак, практичні жінки вже подумують про те, щоб виглядати красиво майбутньою зимою. А по-справжньому практичну і модну жінку турбує не тільки зовнішня краса речі, а й почуття тепла і комфорту в ній під час зимових холодів. Дублянка буде дуже до речі, адже вона не розчарує ні ціною, ні качеством.Дубленка - не що інше як верхній одяг, зшитий з дубленої овчини з хутром, розташованим всередині. Моделей і виробників дублянок в наш час безліч, тому кожен знайде для себе відповідний фасон. Але не можна забувати і про якість дублянки, інакше придбана річ принесе чимало разочарованій.Ітак, як же перевірити хорошого чи якості дублянка?
Інструкція
1
Початковий осмотрВ першу чергу оцінюється загальний зовнішній вигляд дублянки. Основна увага прикута до лицьовій стороні речі. Абсолютно неприпустимі жирові або сольові плями. На поверхні дублянки не повинно бути подряпин і вже тим більше залишків фарби або клею. Зовнішня сторона дублянки повинна бути м'якою, приємною на дотик. При стисненні частини дублянки на шкірі не повинні залишатися заломи, дубленая шкіра хорошої якості повністю розгладиться і прийме первинний від.Із швів на рукавах, а так само з бічних швів не повинен стирчати хутро. Оздоблення дублянки теж варта уваги. Тут важлива непроникність. Хороша обробка зовнішньої сторони виробу відштовхує воду, краплі по такій поверхні скочуються, а значить, їй не страшний мокрий снег.Окраска дублянки повинна бути однотонною і рівномірною. Якщо потерти обережно поверхню вологою тканиною, то фарба не повинна перейти на ганчірочку. Якщо ж тканина забарвилася, забарвлення залишає бажати кращого.
2
Що там всередині? На що в першу чергу слід звернути увагу при огляді дублянки зсередини? Звичайно ж, на шви. У вироби гарної якості вони повинні бути подвійними і добре обробленими по краям.Мех у всіх деталей повинен бути направлений в одну сторону: знизу вгору. Густота хутра теж важливий ознака, ніяких «залисин» бути не повинно. Адже від цього залежить теплота дублянки. При густому волоссі дублянка краще утримує тепло. Товщина шкури особливого значення не має. Тому думка про те що, чим товще шкура, а відповідно важче дублянка, тим вона тепліше - помилково. Це зовсім не так.Для перевірки натуральності хутра висмикуються кілька волосин і підпалюються. Якщо з'явився запах, так званої, «паленої курки», то хутро натуральний.
3
МаркіровкаУ справжньою дублянки хорошої якості обов'язково є в наявності маркування. Будь-який виріб фабричного виготовлення має маркування, де вказано як чистити річ, чи допускається хімчистка, та дублянки не виняток. Наявність іменного сертифіката якості від виробника вітається. Він гарантує збереження кольору і форми після хімчісткі.Ісходящій від дублянки різкий запах - свідоцтво про те, що виробник не пошкодував при її виробництві хімічних речовин. Краще, якщо дана річ буде відсутній в гардеробі.
Корисна порада
Примірка дубленкіДубленка повинна бути по фігурі і добре сидіти. У ній має бути удобно.Еслі вона стоїть колом або "завалюється", значить крій був зроблений неправільно.Ізделіе не повинно бути впритул, щоб під низ можна було надіти світер.Рукав повинен бути довгим, оскільки приблизно після тижня шкарпетки він здається коротше з -за складок на ліктьовому згині.