Як емігрувати в Англію.

У зв'язку з економічною ситуацією багато наших співгромадян починають замислюватися над тим, як емігрувати до Англію . Багато хто зараз зададуть цілком логічне запитання: чому саме Англія? Ця країна за більшістю параметрам відповідає найвищим стандартам комфортного життя. Тому не дивно, що люди з усього світу усіма правдами і неправдами намагаються переїхати сюди, щоб забезпечити гарне і стабільне майбутнє для себе і своїх дітей. Влада Сполученого Королівства ведуть досить жорстку міграційну політику, тобто право на проживання отримують тільки ті люди, які пройшли попередній відбір і гідні жити в цій країні.
Інструкція
1
Еміграція в Англію з Росії буде можлива тільки в тому випадку, якщо ви добре знаєте англійську мову і зможете спокійно спілкуватися нею в будь-якому місці. Вивчіть англійську самостійно, або, вдавшись до допомоги репетиторів, послуги яких на сьогоднішній день правда обійдуться вам в копієчку. Якщо ви хочете заощадити, займіться вивченням англійської самостійно, благо зараз існує безліч безкоштовних навчальних курсів, пройшовши які, можна оволодіти базовим рівнем англійської мови в максимально стислі терміни. Удоскональте знання розмовної мови вже безпосередньо в Англії, де, часто спілкуючись з людьми, у вас з часом зникне акцент, і ви будете говорити нею як корінний англієць.
2
Останнім часом еміграція з Росії можлива не тільки в столицю Туманного Альбіону, а й в будь-які інші розвинені англійські міста - Бірмінгем, Лідс, Шеффілд, Ліверпуль і Манчестер. Англія користується великою популярністю у багатьох громадян нашої країни. Щоб спробувати виїхати туди, відвідайте англійське посольство, де вам в усіх подробицях пояснять процес еміграції до цієї країни. Але навіть виконавши всі вимоги, не потрібно живити себе ілюзіями про те, що Англія прийме вас з розпростертими обіймами. У будь-якому випадку ви будете багато трудитися, щоб забезпечити для себе і своїх дітей світле майбутнє. Не потрібно впадати у відчай і впадати в депресію, якщо спочатку у вас не буде щось виходити. Візьміть себе в руки і, не оглядаючись назад, йдіть далі до мети. Щоб емігрувати в абсолютно незнайому і далеку країну, потрібно володіти певною часткою сміливості. Не кожна людина зважитися на таке, тому, перед тим як зробити такий важливий і відповідальний крок, потрібно гарно задуматися і зважити всі за і проти. Адже від цього рішення залежить вся ваша подальша доля.