Як відновити подушки безпеки.

При розробці і виготовленні сучасних автомобілів величезна увага приділяється безпеки як водія, так і його пасажирів. Переважна більшість сучасних транспортних засобів оснащені подушками безпеки , які можуть врятувати вам життя і вберегти від каліцтв, якщо ви потрапите в серйозну аварію. Деякі особливо ощадливі автолюбителі задаються питанням, як відновити подушки безпеки .
Інструкція
1
Перш ніж займатися вирішенням цієї проблеми, досконально вивчіть ситуацію, що створилася і дізнайтеся, яка подушка безпеки використовувалася у вашому автомобілі. Після аварії також необхідно перевірити цілісність і коректність роботи всіх датчиків, які грають роль комп'ютера при управлінні подушкою. Добувши якнайбільше інформації, приступайте до ремонту подушок безпеки і всіх інших компонентів, пов'язаних з ними. Почніть з заміни всіх вийшли з ладу датчиків та індикаторів. Також перевірте цілісність безпосередньо самої подушки.
2
Після проведення всіх перевірочних операцій поверніть подушку в її початкове положення. При цьому важливо укласти її правильно, тому що від цього безпосередньо залежить швидкість її спрацьовування під час аварії. Далі перевірте коректність роботи всієї електроніки, яка забезпечує викидання подушки при зіткненні з яким-небудь об'єктом. Лампочка подушки безпеки також повинна бути справною. У випадку якщо вона перестала працювати, необхідно в обов'язковому порядку повернути її працездатність. Якщо у вас не виходить відновити функції лампочки, то зверніться до професіоналів своєї справи, які точно допоможуть в найкоротші терміни вирішити цю проблему.
3
Коректна й правильна робота всіх деталей і механізмів автомобіля гарантує водієві належний рівень комфорту і безпеки протягом довгих років. Тому, якщо яка-небудь деталь автомобіля несправна, потрібно в найкоротші терміни вжити всіх необхідних заходів для вирішення проблеми. В іншому випадку це може призвести до дуже плачевних наслідків, аж до летального результату. На багатьох заводах, що виробляють сучасні автомобілі, існують цілі відділи, де займаються розробкою і впровадженням новітніх систем безпеки на автомобільному транспорті.