Як зволожити повітря в квартирі.

Хороший мікроклімат в квартирі не в останню чергу залежить від вологості повітря. Найбільш комфортний для життя людини рівень вологості - 40-60%. Але в більшості будинків цей показник значно нижче (особливо взимку, коли повітря «пересушують» працюючі батареї). Як зволожити повітря в квартирі?
Інструкція
1
Найефективніший (але і найдорожчий при цьому) спосіб - це придбати зволожувач повітря. Після цього вам знадобиться тільки періодично підливати в нього воду. І вже через кілька днів ви помітите, що дихати в домі стало значно легше.
2
Підвищити вологість в кімнаті можна і за допомогою «бабусиних засобів». Найпопулярніше з них - це помістити на радіатори мокрі махрові рушники. І не забувати міняти їх у міру висихання. Якщо рушники висихають занадто швидко - поставте поруч з батареєю відро з водою і опустіть туди один кінець рушника.
3
Замість рушників можна використовувати спеціальні випарники - керамічні судини, які іноді продаються в господарських магазинах. Їх необхідно повісити на батареї і наповнити водою, підливаючи рідину в міру випаровування. Замість випарників можна використовувати звичайні миски, банки або відра, поміщаючи їх на батарею, під неї або встановлюючи поруч.
4
Корисна для зволоження повітря і систематична вологе прибирання будинку. Якнайчастіше протирайте вологими ганчірками підлогу, меблі, підвіконня, батареї.
5
Крім того, ви можете незначно підвищити вологість повітря, встановивши в квартирі акваріум (можна без рибок, але з рослинами) або декоративний фонтанчик. Поліпшать мікроклімат і живі квіти (краще в керамічних горщиках з піддонами). Квіти при цьому необхідно не тільки поливати, а й систематично обприскувати водою.