Як зняти пароль з карти пам'яті.

Пам'ятні фото, красива музика, важливі документи - все це може стати не доступним, якщо ми, зберігаючи цю інформацію на карті пам'яті , забули пароль доступу. Допомогти в проблемі зможуть кілька способів для його відновлення або, в крайньому випадку, скидання.
Інструкція
1
Зайдіть в системні файли: C:/System/, якщо у вас смартфон, знайдіть файл mmcstore поміняйте його дозвіл, додавши в кінці імені .txt. Вийде mmcstore.txt відкриваємо його і серед різних незрозумілих символів, типу « ? 1? 2? 3? 4? 5? 6 ?» або подібних, виявите пароль. У цьому випадку це «123456». У деяких моделях смартфонів даний файл знаходиться за адресою C:/Sys/. Перший спосіб.
2
Вставте заблоковану картку в смартфон, який підтримує її формат. Зробіть форматування носія. У цьому випадку пароль також автоматично видаляється. Але, також ви втратите всю інформацію на карті пам'яті , так що даним способом слід діяти з обережністю. Якщо ж потрібно зняти пароль в смартфоні, то вставте заблоковану картку в інший смартфон, але з ОС Symbian версії вище і виконайте ті ж операції. Другий спосіб.
3
Візьміть додатки JAF (Just Another Flasher) і Nokia Unlocker, для того щоб зняти пароль з запаролений флешки телефону Nokia. Для цього: підключіть телефон до комп'ютера (ноутбуку), запустіть JAF, вгорі вікна знайдіть вкладку «ВВ5», в ній поставте галочку зліва від слова «Read PM», З правої сторони вікна натисніть кнопку «Service». Відкриється вікно з назвою «Select PM start address", клікніть на кнопці «ОК», у вікні введіть замість 0 цифру 512 і знову натисніть «ОК». У вікні задайте шлях збереження файлу та натисніть «Зберегти», почнеться процес обробки. Запустіть програму Nokia Unlocker, вкажіть шлях до файлу, який до цього зберегли і відкрийте його. У новому вікні натисніть кнопку «Визначити», після цього пароль стане відомий. Третій спосіб.
4
Візьміть спеціальний антіблокіратор, його назву USB SD/SDHC/MMC memory Unlock. З його допомогою можна розблокувати карту пам'яті , але з втратою всіх даних. Це допомагає, якщо інформація на носії не надто важлива і можна її видалити. Четвертий спосіб.
Для збільшення продуктивності комп'ютера рекомендують додавати нові плати оперативної пам'яті або повністю замінювати існуючі. Дуже важливо правильно підібрати параметри нових плат ОЗУ.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - Speccy.
Інструкція
1
Почніть з визначення типу встановлених планок оперативної пам'яті. Знайдіть інструкцію до вашої материнської плати або вивчіть інформацію про неї на офіційному сайті виробника. З'ясуйте тип підключаються планок ОЗУ. Визначте максимальні значення частоти і обсягу пам'яті підтримуваних планок. Подивіться кількість слотів на материнській платі, призначених для установки ОЗУ.
2
Встановіть програму Speccy і відкрийте меню «Оперативна пам'ять». З'ясуйте характеристики встановлених плат. Подумайте, чи варто їх замінити або краще просто додати нові пристрої. Пам'ятайте про те, що якщо хоча б одна планка працює з частотою 500 мегагерц, то і частота інших буде знижена до цього показника.
3
Придбайте потрібну кількість нових планок оперативної пам'яті. Вимкніть комп'ютер і відключіть системний блок від електромережі. Відкрийте його кришку, щоб отримати доступ до внутрішнього обладнання.
4
Знайдіть встановлені планки оперативної пам'яті. Відкрийте засувки, розташовані з обох кінців кожного слота, і витягніть планки, які ви хочете замінити. Підключіть одну нову планку ОЗУ. Переконайтеся в тому, що кріплення щільно закриті. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Важливо, щоб під час цього процесу не виявилося помилок.
5
Вимкніть ПК і встановіть ще одну планку пам'яті. Підключіть всі нові пристрої, слідуючи описаним алгоритмом. Запустіть програму Speccy. Відкрийте меню «Оперативна пам'ять». Переконайтеся в тому, що всі нові планки пам'яті справно працюють. Подивіться середню частоту всіх планок.
6
Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Адміністрування». Запустіть програму перевірки стану оперативної пам'яті. Переконайтеся в тому, що система не виявила помилок у роботі цих пристроїв.