Як відкрити біржу.

Відкриття біржі стане досить прибутковою справою, на думку учасників ринку. Однак весь цей бізнес залишається актуальним тільки в одному конкретному напрямку: якщо ви працюєте з акціями та цінними паперами.
Вам знадобиться
  • - Орендоване приміщення;
  • - брокери;
  • - особовий рахунок в банку;
  • - нотаріально завірені документи.
Інструкція
1
Визначте тип вашої біржі. Сьогодні краще відкривати компанію на основі субброкера. Це організація, яка працює під керівництвом інших вже давно відомих економічних структур. Це дозволяє мінімізувати ризик і знизити витрати на реалізацію ваших бізнес ідей і підвищити рентабельність бізнесу.
2
зареєструєтесь компанію в якості юридичної особи. Далі зверніться до відповідних органів для отримання ліцензії, що дає право на ведення вашої діяльності.
3
Найміть необхідних співробітників. Краще, якщо вам вже відомі професійні люди, що працюють в області фондових продажів. Вам не знадобиться на початку багато брокерів, достатньо і кількох людей, які знають свою справу.
4
Підберіть і орендуйте згідно штату приміщення, краще з поділом на зони, одна з яких стане кабінетом для співробітників компанії, а інша - приємний для спілкування з клієнтами. Основними засобами, що необхідні для нормальної роботи, стануть телефон і комп'ютер з високошвидкісним бездротовим інтернетом. Неодмінно встановіть у вашому офісі все це.
5
Отримайте фінанси на рекламу. Надати їх може головна компанія, яка представлятиме вашу організацію. Так що, додатковою перевагою початку бізнесу в якості біржового субброкера стає зручність при веденні витрат на розкрутку, що здійснюватиме фінансова організація, яка перебрала вас «під крило». Надалі рекламний бюджет може бути поділений в пропорції 50/50.
6
Виберіть підходящу цільову аудиторію. Зробити це нескладно, якщо ви можете грамотно вибудовувати власну стратегію. Наприклад, рекламу, давати найкраще спочатку на каналах мовлення, популярних серед молоді, а також людей середніх років.
Зверніть увагу
Відкриваючи регіональну біржову контору, не слід витрачати кошти на рекламу в інтернеті. В даному випадку це справить незначний ефект і тому стане непотрібною тратою грошей.
Створення біржі - процес досить тривалий і складний. Починається він з формування ініціативної групи, члени якої стають потім засновниками, і як правило, входять до складу керівництва біржі. Вони визначають основні положення майбутньої біржі і напрямки її діяльності.
Інструкція
1
Біржа може мати різну організаційно-правову форму. Вона може бути приватною або державною, відкритим або закритим акціонерним товариством. В Росії біржі найчастіше це закриті акціонерні товариства. При створенні біржі необхідно звернути увагу на склад і кількість засновників. Подібні підприємства можуть створюватися юридичним та фізичними особами.
2
Чим більше у біржі буде засновників і чим краще їх фінансове становище, тим більшу підтримку по створенню біржі вони можуть надати. Однак безліч засновників створює певні проблеми в управлінні.
3
Щойно буде визначено склад засновників біржі, необхідно укласти установчий договір. В нього слід внести права і обов'язки членів, напрямок діяльності біржі, фінансування витрат, внесення членських внесків. Мінімальний статутний фонд біржі залежатиме від цілей і завдань її діяльності, планованого обороту, кількості учасників. Деякі біржі при створенні мають мінімальний статутний фонд, інші - в десятки і сотні мільйонів.
4
Велику роль при створенні біржі відіграє визначення номінальної вартості акцій і проведення підписки на них. Значне місце в організації займає визначення номінальної вартості акцій і проведення підписки на них. Біржа може випускати акції різних видів і номіналу. Але найчастіше випускають два види акцій - прості та привілейовані, однакової номінальної вартості. При створенні біржі можна випустити невелику кількість акцій, щоб з їх допомогою сформувати мінімальний статутний фонд і почати нормальну організацію діяльності. Основні ж кошти біржа може отримати від аукціонного продажу брокерських місць.
5
Біржі є юридичними особами, вони беруть участь в торгах від свого імені, несуть відповідальність за ведення діяльності, не відповідають за борги інших організацій, які, відповідно, не відповідають за борги бірж. Вони діють на принципах самоврядування, самоокупності, мають власний баланс, розрахунковий, валютний та інші рахунки в банках, свій логотип і назву.