Як змінити диспетчер задач.

Основною функцією утиліти « Диспетчер задач» є відображення додатків, процесів і служб, які виконуються в даний момент на комп'ютері. Інструмент дозволяє контролювати продуктивність системи або завершувати роботу додатків, які не відповідають на запити.
Інструкція
1
Запустіть утиліту « Диспетчер задач», виконавши клік правою кнопки миші на порожньому просторі робочого столу для виклику контекстного меню і виберіть пункт « Диспетчер задач ». Альтернативним способом запуску інструменту є одночасне натискання клавіш Ctrl + Alt + Delete c зазначенням команди« Диспетчер задач ».
2
Виконайте повну антивірусну перевірку комп'ютера в разі неможливості запуску утиліти і відвідайте веб-вузол Microsoft для отримання останніх відомостей про віруси.
3
Використовуйте алгоритм запуску описаний вище при відображенні « Диспетчер задач» в якості зеленого значка в області повідомлень замість панелі задач як інші програми в згорнутому стані .
4
Виберіть пункт "Параметри" і зніміть прапорець на полі «Приховувати згорнуте».
5
Виберіть потрібний режим перегляду. Для переходу в режим відображення меню і вкладок виконайте подвійний клік миші на кордоні вікна програми.
6
Виконайте подвійний клік миші у вільному місці біля вкладок для переходу в режим відображення інструменту без меню і вкладок.
7
Поверніться в сервісне меню « Диспетчер задач" і перейдіть в пункт «Параметри» для зміни режиму відображення утиліти поверх інших вікон, встановленого за замовчуванням.
8
Виберіть команду «Поверх інших вікон» і зніміть прапорець на відповідному полі.
9
Застосуйте прапорець на полі «Поверх інших вікон» для відновлення режиму відображення утиліти за замовчуванням.
10
Увімкніть інструмент « Диспетчер задач» за допомогою зміни записів системного реєстру.
11
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і введіть значення regedit у полі рядка пошуку (для Windows Vista Home Basic і Windows Vista Home Premium).
12
Натисніть клавішу Enter і підтвердіть виконання команди введенням пароля адміністратора при появі запиту (для Windows Vista Home Basic і Windows Vista Home Premium).
13
Перейдіть в веткуHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPolicies і вкажіть посилання System подвійним кліком миші (для Windows Vista Home Basic і Windows Vista Home Premium).
14
Розкрийте параметр DisableTaskMgr подвійним кліком миші і змініть значення на 0 (для Windows Vista Home Basic і Windows Vista Home Premium).
15
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін (для Windows Vista Home Basic і Windows Vista Home Premium).
16
Поверніться в меню «Пуск» і введіть значення gpedit.msc в поле рядка пошуку (для всіх інших версій Windows Vista).
17
Натисніть клавішу Enter і перейдіть в розділ «Конфігурація користувача» (для всіх інших версій Windows Vista).
18
Розкрийте посилання «Адміністративні шаблони» подвійним кліком миші і відкрийте вікно «Система» таким же подвійним кліком миші (для всіх інших версій Windows Vista).
19
Виберіть «Варіанти дій після натискання Ctrl + Alt + Del» і розкрийте посилання «Видалити диспетчер задач" подвійним кліком миші (для всіх інших версій Windows Vista).
20
Вкажіть «Відключений» і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору (для всіх інших версій Windows Vista).
Зверніть увагу
Внесення некоректних змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Використовуйте програму Task Manager Modder для зміни колірної гами утиліти «Диспетчер завдань».