Як змити зі стелі побілку. Як змити білила спотолка.

Ремонт - справа клопітка. Як правило, його починають із стелі. Для того, щоб новий стеля виглядав красиво, необхідно подбати про його попередній очищення.
Інструкція
1
Для початку слід застелити підлогу кімнати клейонкою і газетами. Потім приступаємо до миття стелі від старої вапна. Для цього вам знадобитися відро з теплою водою і поролоновий валик на довгій ручці. Намочіть валик у воді і проведіть їм по стелі, повторіть процедуру. Намагайтеся не пропускати ділянки стелі, інакше нова известка ляже плямами. Воду в відрі потрібно міняти якомога частіше.
2
Якщо на стелі проступають іржаві плями (найчастіше вони бувають, якщо арматура будівлі проходить надто близько до стельового покриттю), то їх необхідно видалити. Промийте проблемне місце теплою водою, а потім нанесіть на пляму мідний купорос. Його розводять так: в 1 літрі гарячої води розводять 1 столову ложку купоросу. Для приготування розчину необхідно використовувати тільки емальований посуд. При роботі не нехтуйте технікою безпеки, адже це токсичний препарат. Частіше провітрюйте приміщення.
3
Якщо стеля сильно закопчені, то для його очищення можна використовувати 2-3% розчин соляної кислоти. При роботі з подібними речовинами будьте обережні - використовуйте спеціальні окуляри і захисні маски.
4
При виявленні на стелі жирових плям їх можна змити каустичною содою або теплим розчином звичайного господарського мила.
5
Якщо у вас є пилосос, який працює на як на вдув, так і на видув, то можна позбавитися від старої побілки з його допомогою. Поставте агрегат в режим видування, і спеціальною насадкою рівномірно розпорошите на стелю воду. Після цього необхідно почекати 3-5 хвилин, щоб вода вбралася. Потім берете скребок і починаєте зчищати старе покриття. Після цього стелю потрібно вимити гарячою водою валиком - як описувалося вище.
6
У продажу також існую спеціальні розчини для швидкого видалення вапна, а також грунтовки, які наносяться на стару побілку, після чого стелі можна покривати фарбою.