Як розрахувати квадратні метри. список споживчого кошика на місяць.

При здійсненні ремонту квартири перед власником часто виникає потреба в розрахунку площі кімнат для подальшої закупівлі оздоблювального матеріалу. Якщо допустити помилку в розрахунках, можна витратити зайві гроші на будівельний матеріал або ж не докупити його зовсім.
Вам знадобиться
  • Калькулятор, рулетка, блокнот і ручка.
Інструкція
1
Замір глухих приміщень. При вимірі приміщень, в яких відсутні вікна, вам буде простіше всього розрахувати їх загальну площу. Для точного обчислення квадратури подібних приміщень, вам слід заміряти ширину кожної стіни, після чого скласти всі показники і помножити на висоту приміщення. Якщо в кімнаті немає кутів, беріть повний завмер всіх існуючих стін. Та ділянка стіни, на якому змонтована двері, вважайте так, ніби двері немає зовсім. Після всіх обчислень, просто замірте площа двері і відніміть результат із загальної площі приміщення.
2
Замір приміщень з вікнами. Також як і в попередньому випадку, вам необхідно заміряти довжину кожної стіни і скласти всі показники. Після цього помножте отриману суму на висоту приміщення. Окремо заміривши площа дверних прорізів і вікон, складіть показники в загальну суму, яку необхідно відняти з отриманої площі всього приміщення.
3
Разовий вимір приміщення. Найбільш простий спосіб виміру приміщення - скористатися довгою рулеткою. Почніть завмер від одного кута кімнати і продовжуйте відміряти по периметру доти, поки знову не повернетесь до цього ж кутку. Отримані результати множаться на висоту приміщення, після чого, із загальної суми, також віднімається площа віконних і дверних проемов.Прі покупці оздоблювальних матеріалів намагайтеся купувати два-три квадратних метра на запас.