Як вирізати стельовий плінтус. Як зробити правильно зовнішні кути стельовим плінтусом.

Виконуючи ремонт в квартирі власноруч, багато людей стикаються з такою проблемою, як запив кутів на стельових плінтусах. Без спеціального обладнання подібну дію виконати практично неможливо.
Вам знадобиться
  • Стусло, канцелярський ніж, або ножівка з жорстким лезом.
Інструкція
1
Оформляючи стеля стельовим плінтусом, багато дотримуються різну послідовність дій. Хтось жене цілу смугу зліва направо, почавши з одного кута, хтось же в першу чергу оформляє плінтусом кути приміщення, після чого доклеює частини, що залишилися. Найбільш зручним є другий варіант - першорядне оформлення кутів.
2
Для того щоб вирізати правильні кути на стельовому плінтусі, необхідно скористатися таким інструментом, як стусло. Дане виріб являє собою професійний інструмент, який дозволяє задати кут на декоруючих елементах, завдяки чому, виконати їх ідеальну стиковку. Помістіть в стусло стельовий плінтус так, якби ви кріпили його на стелі. Після цього, надійно зафіксувавши плінтус рукою, відріжте потрібний вам кут. Даний інструмент дозволяє здійснювати різання як внутрішніх, так і зовнішніх кутів.
3
Після того, як обидва плінтуса будуть обрізані під потрібний кут, ви можете закріпити їх на стелі за допомогою спеціального клею. Можливі стикувальні зазори слід закладати шпаклівкою, повторюючи візерунки і текстуру плінтуса. Кінцевий результат роботи неодмінно порадує вас - по всій довжині стельовий плінтус буде виглядати як єдине виріб.