Як виконати естакаду.

Для вдалого складання іспиту на проїзд естакади необхідно виконати велику роботу. Для проїзду естакади потрібно опанувати всіма навиками водіння, адже застосовувати доведеться їх все відразу. Давайте розберемося, з чого ж складається успіх складання іспиту.
Інструкція
1
Перед тим як навчитися підніматися в гору, а саме її імітує естакада, потрібно вміти рушати, стежити за показанням тахометра, користуватися ручником. Початок руху на автомобілі з МКПП завжди викликає масу труднощів. Хоча справа тут зовсім не в умінні переключати коробку передач, а в почутті педалей газу і зчеплення. Перетримка зчеплення або навпаки, раніше віджимання, завжди призводить до того, що двигун глухне. Педалі газу і зчеплення працюють в протихід один одному. Натискаючи газ, ви починаєте відпускати зчеплення. Скільки газу ви натиснули, стільки зчеплення і відпустили. Бувають машини з високоспритний двигуном (автомобілі з маленьким об'ємом двигуна, але великим крутним моментом), при якому газу треба давати трохи більше.
2
Вчіться рушати плавно, але швидко і без пробуксовки. При підйомі в гору відкат автомобіля назад повинен бути мінімальним. Для складання іспиту на естакаді потрібно користуватися ручним гальмом. Для початку навчіться рушати з використанням ручника на рівній дорозі. Часта помилка новачків полягає в тому, що вони відпускають ручник раніше, ніж автомобіль рушив. І тим більше, не можна відпускати ручник до того, як ви включили першу передачу.
3
Ще однією розповсюдженою помилкою на естакаді є неправильне гальмування. Вам треба заїхати на естакаду , зупинитися на підйомі і зафіксувати автомобіль. Для цього потрібно натиснути на гальмо, утримуючи педаль, вичавити педаль зчеплення і перемкнути першу передачу на нейтральну, педаль зчеплення віджати. Після цього натягніть важіль ручного гальма до упору. І всі ці дії ви виконуєте, вичавивши гальмо. Відпускати педаль гальма після того, як ви натягнули «ручник», потрібно дуже обережно. Якщо ви відчули, що машина почала відкочуватися назад, значить "ручник" натягнутий не до кінця. Швидко натисніть на педаль гальма і ще сильніше підтягніть важіль.
Естакада - один з елементів проїжджої частини. Вона являє собою міст, який перетинає дорогу, що йде прямо, і дає можливість водієві з'їхати з даної проїзної частини або змінити напрямок руху.
Інструкція
1
Для в'їзду на естакаду необхідно заздалегідь перебудуватися в крайній правий ряд відповідно розмітки. У в'їзду на естакаду буде висіти знак «Рух прямо або ліворуч» (4.1.6.) Або «Об'їзд перешкоди праворуч або ліворуч» (4.2.2.).
2
В'їзд на естакаду являє собою закруглену дорогу, обгороджену розділовими огорожами, переважно з одностороннім рухом і двома смугами руху.
3
Для правильного в'їзду на закруглену дорогу, необхідно скинути швидкість і включити знижену передачу. Швидкісний режим визначається крутизною повороту, нерівностями дороги, погодними умовами. Вибрати необхідну швидкість потрібно до входу в поворот.
4
Під'їжджаючи до повороту, тримайтеся правіше, при вході в поворот сместите автомобіль до зовнішньої сторони смуг. Перед поворотом коліс, сместите центр ваги вперед, різко кинувши газ або східчасто пригальмовуючи. Входити в поворот при гальмуванні не можна.
5
Після входу в поворот, починайте розганятися. Вам треба протидіяти відцентровій силі і вивести автомобіль з повороту. Плюс до всього ви їдете вгору під ухилом, значить, вам треба витягнути автомобіль вгору за допомогою швидкості.
6
На виїзді з закруглення буде знак «Дати дорогу» (2.4). Вам необхідно виїжджати ближче в правій стороні. Іноді при в'їзді на естакаду є, так звані кишені, в які повертає транспорт з прилеглою дороги. Якщо такий кишеню є, то ви в'їжджаєте в нього, а для подальшого перестроювання дієте згідно правилам. Якщо вам потрібно піднятися на естакаду і відразу з'їхати з неї, то ви без перестроювання по правій смузі доїжджаєте до місця з'їзду. Якщо кишені немає, то вам необхідно пропустити транспорт, що йде по головній дорозі.
7
При з'їзді з естакади на головну дорогу уважно стежте за впередіїдущие транспортом. Починайте дивитися по сторонах, щоб пропустити автомобілі на головній дорозі, тільки після того, як перед вами проїхали всі машини і ви зайняли місце повороту. Трапляються помилки, коли водій думає, що впередіідущего машина рушила, сам починає рух і повертає голову в сторону. У цей момент автомобіль перед ним може різко гальмувати.