Як побудувати автостоянку.

Будь-який напрямок бізнесу, пов'язане з автомобілями, має хороші перспективи. Вже давно минули ті часи, коли всі машини ставили біля під'їздів. Багато хто боїться за збереження свого автомобіля, та й місця часом не вистачає. Організована стоянка допомагає вирішувати автолюбителям дані проблеми.
Вам знадобиться
  • - реєстраційні документи;
  • - ділянка;
  • - будівельні матеріали та робітники.
Інструкція
1
Перед тим як почати будувати стоянку, необхідно зареєструватися в податковій інспекції. Досить буде оформити себе як індивідуального підприємця.
2
Для будівництва стоянки необхідно придбати або взяти в оренду на тривалий термін ділянку землі. Бажано, щоб він розташовувався в центральному або спальному районі міста. Врахуйте, що в договорі оренди має бути прописана умова про те, що ви збираєтеся зробити на ньому будівництво стоянки.
3
Стоянки існують різні: і багатоповерхові, і криті, і просто обгороджені асфальтовані майданчики. Найменш витратним буде третій варіант, який і варто докладно розглянути.
4
Територію автостоянки необхідно в першу чергу вирівняти. Для цього може знадобиться екскаватор і кілька машин з грунтом.
5
Далі насипається шар щебінки і заливається бетонною основою. Для того, щоб заощадити, замість щебінки можна використовувати будівельне сміття. Багато організацій будуть раді їм з вами поділитися, так як за його утилізацію на звалищах необхідно платити. Є одне обмеження - він повинен бути досить дрібним.
6
На завершення на автостоянці кладеться асфальт. Щоб отримати більш якісний і швидкий результат, необхідно залучити робітників на великому асфальтоукладнику. Якщо ж фінансові кошти сильно обмежені, можна скористатися послугами іноземної робочої сили з міні-катком. Правда, часу на це піде набагато більше, а поверхня може виявитися злегка нерівною.
7
Після висихання асфальту потрібно нанести розмітку і встановити покажчики.
8
Не забудьте обгородити стоянку високим парканом. Він повинен мати широкі і зручні, що закриваються на замок ворота. Не зайвою буде невелика хвіртка для співробітників.
9
Поставте поруч з воротами фургон для охорони. Найзручніше буде придбати його готовим. Добре буде, якщо на дах фургона буде вести сходи, щоб охоронець з висоти міг окинути поглядом всю територію.
10
Якщо до охорони стоянки будуть залучатися собаки, не зайвим буде подбати про їх проживання і поставити будки.
Транспортний бізнес має прекрасні перспективи. Машини вже давно не стоять біля під'їздів, тому більшість людей просто боїться за їх збереження. До того ж місця іноді просто немає. Автостоянка в цьому плані допомагає автолюбителям з вирішенням таких проблем.
Вам знадобиться
  • - ділянка;
  • - реєстраційні документи;
  • - робочі та будівельні матеріали.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до будівництва стоянки, зареєструйтесь в податковій інспекції. Досить буде вказати себе як індивідуального підприємця.
2
Для будівлі автостоянки потрібно придбати або орендувати на тривалий термін земельну ділянку. Бажано, щоб такий розташовувався в спальному або центральному районі міста. Знайте, що в договорі має бути враховано умову про те, що на території ви будете будувати стоянку.
3
Автостоянки бувають різні: і криті, і багатоповерхові, просто обгороджені парканом асфальтовані майданчики. Найменш простим у реалізації буде останній варіант, який і варто розглянути.
4
Для початку територію майбутньої стоянки необхідно вирівняти. Для цього знадобиться кілька машин з грунтом і екскаватор.
5
Після насипається шар щебеню. Все це заливається бетонною основою. Для економії місця, замість щебінки дозволяється використовувати будівельне сміття. Будівельні організації раді будуть з вами поділитися, так як на звалищах необхідно платити за його утилізацію. Є обмеження - він повинен бути дрібним.
6
Потім на автостоянці укладається асфальт. Щоб отримати якісний результат, необхідно використовувати великий асфальтоукладальник. Якщо ж з фінансами туго, і кошти досить обмежені, можна використовувати послуги невеликого ковзанки.
7
Після асфальтування потрібно буде встановити вказівники та нанести розмітку.
8
Не забувайте про паркан. Він повинен мати зручні і широкі, що закриваються ворота. Невелика хвіртка для співробітників буде також до місця.
9
Якщо до охорони залучити собак, то для турботи про їх проживання необхідно встановити будки.