Як надягати підтяжки.

Якщо вам подобається чоловік, але ви терпіти не можете, як він одягається, внесіть в його гардероб розмаїтість. Одягаючи улюбленого, освойте «подтяжковеденіе», адже аксесуари знову в моді. Найвідоміші дизайнери сьогодні додали в колекції підтяжки. Так що не роздумуйте, ця річ повинна бути в гардеробі і у вашого чоловіка. Як вибрати і надягати підтяжки?
Інструкція
1
Вибираючи підтяжки для ділового костюма, пам'ятайте, що вони займають у зовнішньому вигляді ту ж площину, що і краватку, тому аксесуари повинні гармоніювати між собою. Вишукано одягається людина використовуватиме колір, малюнок і фактуру підтяжок для того, щоб завершити образ. Якщо ваш чоловік віддає перевагу краватку з малюнком, то ідеальним варіантом для нього будуть однотонні підтяжки або стрічка в просту непомітну смужку. Підтяжки також можуть доповнювати будь-який з аксесуарів торса, повторювати один із кольорів краватки, елементи сорочки або брюк.
2
Виберіть підходящу модель. Сучасні дизайнери випускають підтяжки з різних матеріалів: шкіри, текстилю, шовку. Моделі з якісної гуми можуть виконувати функцію масажера. Спочатку цей аксесуар виробляли з точних розмірам, але зараз всього лише одна стандартна довжина, яку можна регулювати. Кріплення можуть бути різні: металеві кліпси, шкіряні петлі для гудзиків на брюках, французькі затискачі в формі вусиків.
3
Зверніть увагу на те, що підтяжки ніколи не носять з ременем. Вони самодостатні в підтримці передніх складок і задньої частини брюк. На одязі, призначеної для їх носіння, петлі для ременя не робляться.
4
Створіть потрібний образ. Якщо потрібен традиційний діловий стиль, використовуйте підтяжки разом з костюмом, краваткою і туфлями. Гламурний образ можна створити підтяжками, невимушено бовтаються на стегнах. Яскраві кольори аксесуара і різні комбінації з одягом зроблять чоловіка демократичним і додадуть в образ свободи. Для стилю мілітарі або кежуал використовуйте шкіряні або прогумовані моделі. Якщо у вашого чоловіка є почуття гумору і внутрішня свобода, подаруйте йому мисливські або робочі підтяжки, що виглядатиме брутально і незвично.