Як прати шкіряні речі.

Одяг зі шкіри завжди залишається модною і стильною в будь-який сезон, але носять її найчастіше восени та навесні, а в цей час посадити брудну пляму простіше простого.
Інструкція
1
Прання шкіряної куртки або сумки в машинці звичайними засобами побутової хімії зашкодить дорогу річ, тому чистити її потрібно тільки рукамі.Не слухайте поради про те, що випрати шкіряне пальто можна в машинці, якщо просто завантажити його в полотняний мішок. Якщо ви підете таким рекомендаціям, ви отримаєте річ, абсолютно втратила свою форму і якість.
2
Якщо забруднення розташовано саме на шкірі, а не на підкладці, то чистити треба тільки цю ділянку, а не всю річ цілком.
3
Просту пил або засохлу бруду можна видалити простий вологою ганчірочкою або спеціальною губкою.
4
Жирні плями можна видалити, поклавши на них паперові серветки і м'яку тканину і пропрасувати це місце праскою. Розтоплений теплом від праски жир швидко вбереться в папір. Також для видалення жирних плям підійде звичайне гліцеринове мило.
5
Плями від фарби зазвичай радять видаляти за допомогою розчинників - бензину або ацетону. Але не всі знають, що замість них можна використовувати звичайне дитяче масло для масажу - воно м'яко видалить фарбу, не завдаючи шкоди матеріалу.
6
Для чистки інших в'їдаються забруднень можна використовувати спеціальні пінні засоби для чищення шкіряних речей.
7
Якщо ви забруднили підкладку, її можна запрати руками в холодній воді. Для цього виверніть річ так, щоб підкладка максимально відокремилася від шкіри, і виперіть тільки підкладковий матеріал звичайним пральним порошком. Робити це краще не частіше одного - двох разів на місяць.
8
Для видалення особливо стійких плям можна використовувати оцет, розведений у воді. Застосовувати такий засіб потрібно дуже акуратно, адже воно може пошкодити шкіру.
9
Сушити шкіряну річ після прання підкладки потрібно в вивернутому вигляді, підвісивши її так, щоб вода не стікала на шкіряну частину.
10
Для збереження чистоти і якості шкіряної речі необхідно правильно за нею доглядати, завдаючи спеціальні захисні і пом'якшувальні крему. Зберігати такі речі в шафах потрібно повісивши їх на плічка і упакувавши в тканинний чохол. З таким доглядом шкіряний одяг прослужить вам не один сезон.