Як натягнути банер.

Банер є одним з популярних і ефективних видів зовнішньої реклами. Яскравий і великий банер привертає увагу і викликає інтерес у потенційних клієнтів, кількість яких будь-яка фірма прагнути збільшити. При монтажі баннера важливо, щоб він був надійно закріплений і виконував свою функцію потрібну кількість часу.
Вам знадобиться
  • - банер;
  • - інструмент для пробивання люверсов;
  • - люверси;
  • - трос або будівельні хомутики;
  • - металева труба;
  • - двостороння клеюча стрічка або клей.
Інструкція
1
Огляньте місце, на яке збираєтеся кріпити банер. Часто буває, що саме від можливостей цього місця залежить спосіб натягу банерній тканині. Подумайте, на яких частинах фасаду, труби, паркану та пр. Найзручніше буде зафіксувати зовнішню рекламу.
2
Одним з поширених способів натягу є натяг за допомогою люверсів. Люверси - це металеві кільця, які кріпляться на банерну тканину. Бувають діаметром 24, 32 і 40 мм. Для цього способу пробийте отвори для люверсів на відстані 20-30 см по периметру краю баннера, попередньо загнув краю. При такому відстані не буде зайвого натягу і, в той же час, тканина не провалиться. Величина загинають краю залежить від розмірів полотна і діаметра люверсов. Таким чином пробивка здійснюється через два шару полотна.
3
Отвори для кутових люверсов пробийте в місці, де перетинаються подовжній і поперечний краю полотна, тобто через чотири шари.
4
Вставте люверси в отвори і протягніть через них трос. Прив'яжіть трос до рекламної поверхні. Замість троса можливий варіант використання будівельних хомутиков (пластикових або металевих), яку протягується в кожен люверс і кріпляться на рекламну поверхню окремо. Пластикові менш міцні, але якщо вам треба, щоб банер провисів дня 2-3, то буде цілком достатньо.
5
Якщо місце кріплення банера передбачає високі механічні навантаження на полотно (наприклад, сильні пориви вітру), то зафіксуйте кутові кріплення додатково. В цьому ж випадку скористайтеся додатковою фіксацією баннера за допомогою металевої труби. Для цього загніть край полотна і заклейте його таким чином, щоб утворився кишеню. Використовуйте спеціальний клей або двосторонню клейову стрічку високого ступеня приклеювання. Вставте в кишеню трубу і зафіксуйте її на рекламної поверхні.