Як провести камеральну перевірку. Як провести один документ з іншого.

Перевірка відомостей в декларації та інших наданих платником податків документів називається камеральною перевіркою. Перевірка проводиться працівником податкової служби безпосередньо в офісі УФНС. Всі документи при цьому піддаються ретельному розгляду на відповідне законодавству заповнення і справжність наданих даних.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що додаткового дозволу або наказу начальника податкової інспекції для камеральної перевірки не потрібно. Дана операція вважається поточною роботою співробітника податкової служби. Перевірка проходить в термін до 3-х місяців з моменту надання документів платником податків.
2
Візьміть документи, надані платниками податків, розкладіть їх по П.І.Б. Якщо камеральна перевірка є «звичайною», перевірте декларації та інші документи кожного платника податків, насамперед, на правильність заповнення форми. Далі з'ясуйте, чи достовірна надана інформація, а також перевірте всі паспортні дані та іншу інформацію на наявність описок і помарок. Подивіться, чи є прострочення виплати податків у даної особи.
3
Якщо перевірка є «спеціальної», то: - перевірте, чи доречні пільги по податкових обчислюватись у даної людини; - перевірте дані про всі платників податків у цій сфері діяльності.
4
Якщо ви виявили невірні дані або невідповідності в документах, наданих платником податків, то приготуйте і відішліть йому рекомендованим листом повідомлення про допущені помилки або невиплати. У десятиденний термін він зобов'язаний надати виправлені (уточнені) дані або провести доплату з податків.
5
Якщо у платника податків виникли претензії з приводу неточностей в документах, то дайте йому заповнити нову декларацію і внести туди дані.
6
В тому випадку, якщо особа, яка не заплатило податки або неправильно заповнила відповідні документи в десятиденний строк, не надає виправлених (уточнених) даних, або не виплачує сформувалися заборгованості, то приготуйте подання на штраф.