Як вставити текст в готове зображення.

Сучасні графічні редактори мають воістину грандіозними можливостями. Крім маніпулювання складовими растров вони надають кошти нанесення на них текстових написів з вибраними параметрами відображення. Саме тому, якщо потрібно написати текст на зображенні, має сенс робити це в редакторі растрової графіки.
Вам знадобиться
  • - редактор растрової графіки Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в Adobe Photoshop. Для цього натисніть Ctrl + O або виберіть у меню пункти File і "Open ...". У діалозі перейдіть в директорію з графічним файлом, виділіть цей файл в лістингу каталогу, натисніть кнопку "Відкрити".
2
Активуйте інструмент створення текстових шарів. Натисніть лівою клавішею миші на кнопку з піктограмою у вигляді літери "T" на панелі інструментів. Дочекайтеся появи меню. Виберіть Horizontal Type Tool якщо необхідно створити горизонтальну текстовий напис або Vertical Type Tool якщо напис повинен бути вертикальною.
3
Встановіть параметри накреслення символів тексту. У верхній панелі розгорніть список, що випадає з іменами гарнітур встановлених на комп'ютері шрифтів. Виберіть предпочитаемую гарнітуру. В списках, розташованих правіше, встановіть стиль накреслення, розмір символів і параметри згладжування тексту. Також можна вибрати вирівнювання рядків і колір символів.
4
Напишіть текст на зображенні. Клікніть курсором миші в будь-яку область зображення у вікні документа. Наберіть на клавіатурі потрібний текст.
5
Деформуйте текст відповідно до однієї із зумовлених форм, якщо це необхідно. Клікніть правою кнопкою миші по створеному текстовому шару в панелі управління шарами. В контекстному меню виберіть пункт "Warp Text ...". У списку Style з'явився діалогу Warp Text виберіть бажаний стиль деформації. За допомогою повзунків, розташованих нижче, встановіть потрібні налаштування спотворень. Натисніть кнопку OK.
6
Трансформуйте написаний текст за допомогою інструментів меню Transform розділу Edit. За допомогою них ви можете повернути, масштабувати, нахилити і викривити текст.
7
Перемістіть створені текстові шари для створення закінченої композиції. Активуйте інструмент Move Tool за допомогою кнопки на панелі інструментів. Вибирайте верстви в панелі шарів і переміщайте їх за допомогою миші або кнопок управління курсором.
8
Збережіть зображення. Клікніть в головному меню по пунктам File і "Save for Web & Devices ...". У діалозі виберіть формат і параметри стиснення зображення. Натисніть кнопку Save. Вкажіть ім'я файлу і цільової каталог. Натисніть кнопку «Зберегти».