Як почати займатися бізнесом.

Ви в нерішучості, чи відкривати свій власний бізнес? І найголовніше, з чого ж почати? Не роздумуйте довго, адже психологами доведено, що перше рішення, яке прийшло до вас в голову і є правильне. Розберіться в собі ще раз і якщо відповідь "так", то тоді сміливіше вперед.

Інструкція
1

Визначтеся з бізнес-ідеєю, яка ляже в основу вашої справи. Найкраще, щоб ідея мала свою власну індивідуальність і відрізнялася оригінальністю. Пам'ятайте, що основою комерційної діяльності є отримання прибутку, тому ваша ідея повинна в перспективі приносити дохід, бути актуальною та сучасною. Не беріться за нові і ні ким не випробувані ідеї. Ви можете витратити багато сил і засобів у порожню, в результаті прогорить. Також необхідно, щоб бізнес-ідея відповідала на запитання: "Яку потребу клієнтів ви збираєтеся задовольняти, щоб вони платили вам гроші?". Причому ви повинні вміти задовольняти цю потребу краще, ніж ваші конкуренти. Інакше бізнес буде збитковим.

2

Зареєструйте юридичну особу і організуйте залучення інвестицій для вашого бізнесу. Для цього вам буде потрібно добре продуманий, прорахований і правильно оформлений бізнес-план, в якому ви вкажете ініціатора проекту, опишіть свою бізнес ідею, обгрунтуєте фінансові витрати, а також приведете фінансову ефективність планованого бізнесу.

3

Ви можете вивчити відповідну літературу і скласти бізнес-план самостійно або ж звернутися до експертів, що спеціалізуються на подібного роду послугах. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам в обгрунтуванні розрахунків і правильному оформленні вашої бізнес-ідеї у вигляді розгорнутого бізнес-плану. З підготовленим бізнес-планом вам буде набагато простіше шукати інвестора. Зверніться в банк або спробуйте залучити приватні інвестиції. Необхідно пам'ятати, що якщо у вас є власні накопичення, то бізнес план бажаний (для кращого розуміння суті справи), але не обов'язковий.

4

Після виконання перших двох кроків вам залишиться вирішити організаційні моменти, прописані в бізнес-плані. Пам'ятайте, що ви генеральний директор і власник бізнесу. Тому на ваших плечах повинні бути тільки питання розвитку та стратегічного управління. Всіма іншими моментами повинен керувати виконавчий директор, спираючись на набраний штат співробітників. На ключові позиції, такі, як посада виконавчого та фінансового директора необхідно здійснювати підбір кадрів особисто і бажано з людей, яким ви добре довіряєте. На початку не обов'язково наймати дорогих фахівців. Частина функцій (наприклад, ведення бухгалтерії) можна віддати на аутсорсинг. Це заощадить ваш бюджет і час. Як тільки ключові позиції будуть заповнені, можете перекласти підбір інших співробітників на плечі ваших заступників.