Як вибрати стіл для дитини.

Всім відомо, як важко дітям всидіти на одному місці. Однак хоче дитина того чи ні, за столом йому доведеться проводити багато часу. Наше завдання - вибрати зручний стіл, який відповідав би індивідуальним особливостям малюка.
Інструкція
1
При виборі робочого столу зверніть увагу на глибину і ширину його робочої поверхні. Так, глибина не повинна бути менше 80 см., Ширина - не менше ніж 100 см.
2
Посадіть дитину за стіл. Якщо лікті вільно лежать на стільниці, а ноги знаходяться під прямим кутом і рівно стоять на підлозі, то стіл обраний правильно. Тільки за таким столом постава дитини залишиться правильною.
3
Стіл повинен бути містким. Підручники, зошити, альбоми та інші шкільне приладдя повинні уміщатися в ящиках і на полицях столу. Все має бути під рукою, інакше дитина буде відволікатися. Це не кращим чином позначиться на продуктивності його занять.
4
Вибирайте стіл, чия конструкція дозволяє змінювати висоту стільниці в залежності від росту дитини. Так ви зможете помітно заощадити, оскільки стіл буде служити довгі роки.
5
Не купуйте дитині стіл з дорогих порід дерева. Навряд чи він буде ставитися до нього з особливим трепетом. Незабаром стіл покриють сліди від фломастерів, кулькової ручки і циркуля. Втім, не варто купувати столи зовсім вже з дешевих матеріалів. Наприклад, деякі види пластику можуть бути токсичні, а їх сильний запах викликати алергію.
6
Ще однією причиною, по якій не варто зупиняти свій вибір на дешевому столі є стільниця. Справа в тому, що будь-яка взаємодія з вологою може привести її в непридатність. Навіть впала на такий стіл рамка для фотографій здатна пошкодити його покриття.
7
Не женіться за ультрамодним дизайном. Письмовий стіл - це в першу чергу місце, де дитина вчить уроки, виконує домашнє завдання. Таким чином, стіл повинен налаштовувати на серйозний лад, а не відволікати своїм зовнішнім виглядом.
8
Купуючи стіл, враховуйте той факт, що рано чи пізно на ньому доведеться розташувати комп'ютер. Тому він повинен бути досить большім.Не переплачуйте за функції, які ніколи не стануть в нагоді вашому чаду. На якості навпаки не слід економити.