Як отримати карту mastercard.

Пластикові карти mastercard допоможуть вам розпоряджатися грошима на своєму банківському рахунку, робити покупки різних супермаркетах, оплачувати кредити, комунальні послуги та стільниковий зв'язок. Ці карти поширені в багатьох країнах світу, що робить можливим їх використання під час подорожей і відряджень.
Інструкція
1
Для оформлення пластикової карти mastercard вам достатньо просто прийти у відділення одного з банків, що надають таку послугу. До них відносяться Сбербанк, Уралсиб, Авангард, Сітібанк і деякі інші.
2
Перед отриманням mastercard визначитеся, яку саме карту ви хотіли б мати: - Maestro - карти, найбільш зручні для щоденних розрахунків в магазинах, саме на них найчастіше нараховують заробітну плату на підприємствах і стипендію в ВУЗах. Це найбільш прості і доступні карти; - Maestro Express - карти, які можна отримати прямо в день звернення в банк, їх не потрібно замовляти заздалегідь. Вони не є іменними, і оформлення їх займає хвилину; - Mastercard Standart - пластикові карти з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Такі карти поширені в більш ніж двохсот країнах світу і приймаються в більшості торгових точок; - Mastercard Gold - при оплаті товарів і послуг цими картами вам будуть запропоновані знижки і додаткові пропозиції; - Mastercard World - карта преміум класу, яка стане показником високго статусу в більшості країн світу і гарантує швидке і якісне обслуговування; - Mastercard World Signia - карта найвищого рівня, що дозволяє користуватися будь-якими сервісами в будь-якій країні світу цілодобово.
3
Визначившись з типом карти, ви можете приступати до оформлення. Для цього знадобитися тільки ваш паспорт, дані якого внесуть в спеціальну форму для відкриття банківського рахунку.
4
При оформленні деяких карт вимагається покласти на рахунок невелику суму грошей. Зазвичай це 10 або 50 рублів.
5
Далі вам потрібно буде вирішити, чи знадобляться вам які-небудь додаткові послуги, серед яких є надання кредитної карти і мобільний банк, при підключенні якого інформація про будь-яких операціях з грошима на вашому рахунку буде приходити на ваш мобільний телефон у вигляді смс.
6
Після заповнення форми вам запропонують почекати близько тижня і знову з'явитися в цей же відділення банку для отримання готової пластикової карти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CNa5lbijYiw
Картою MasterCard можна користуватися більш ніж в 200 країнах світу. Це зручний і безпечний засіб оплати. За допомогою карти можна здійснювати покупки в магазинах і купувати різноманітні послуги в Росії і за кордоном. Вона оформляється на термін від 1 до 3 років, після чого за бажанням клієнта банк перевипускає карту.
Вам знадобиться
  • - вибрати банк;
  • - написати заяву;
  • - отримати карту.
Інструкція
1
Перш ніж звертатися в банк, вирішите, який тип карти ви б хотіли отримати. Компанія випускає кредитні та дебетові карти. Кредитна карта MasterCard дозволяє власнику користуватися грошима банку, після чого повертати їх у встановлений термін. На дебетової картки лежать власні гроші її власника.
2
Майте на увазі, що компанія MasterCard International не займається випуском карт. Якщо ви хочете отримати карту, зверніться в один з банків-партнерів. Для цього пройдіть по посиланню http://www.mastercard.com/ru/personal/ru/findacard/request_a_card.html і виберіть банк.
3
Якщо ви вирішили отримати кредитну карту, зайдіть на сайт банку та ознайомтесь з інформацією про переваги цього виду карти, умовами надання кредиту, термінами її оформлення і т.д. У більшості випадків подати заявку на отримання картки можна в режимі онлайн. Підготуйте свій внутрішній паспорт. Пройдіть на наступну сторінку і введіть необхідну інформацію в пропоновані поля. Після того як ви відправите запит, система видасть вам номер, за допомогою якого ви зможете перевіряти статус відправленого заяви. Коли ваша заявка буде розглянута, з вами зв'яжеться менеджер банку, повідомить про прийняте рішення і скаже, коли ваша карта буде готова. Її виготовлення займає близько 5 робочих днів. Візьміть внутрішній паспорт, гроші, які вам необхідно буде внести в касу за перший рік обслуговування карти, і вирушайте в банк.
4
Для отримання дебетової картки MasterCard візьміть внутрішній паспорт, сходіть в будь-яке відділення обраного банку і напишіть заяву. Через 5-7 днів ваша карта буде готова. Отримайте карту і внесіть грошову суму за перший рік обслуговування.
5
Якщо трапилося так, що ви втратили свою карту, негайно зателефонуйте в цілодобову службу підтримки клієнтів. Телефон дізнайтеся у менеджера або подивіться на сайті. Ваша карта буде негайно заблокована.
6
Оформляючи карту, дізнайтеся у менеджера про ко-брендових картах. Вони можуть бути як кредитними, так і дебетовими. Перевага даного виду карт полягає в тому, що їх власники отримують знижки в підприємствах компанії-партнера, бонусні програми і т.д.