Як поставити будильник на телефон.

Телефони з кожним роком починають виконувати все більше різноманітних функцій. Якщо раніше вони тільки дзвонили і приймали повідомлення, то тепер вони служать як калькулятора, годинника, розваги, офісу і навіть будильника. Встановити будильник можна практично на будь-якому телефоні, в тому числі і на стаціонарному.
Вам знадобиться
  • телефон, інструкція, інтернет
Інструкція
1
Уточніть, чи має ваш телефон функцію будильника. Це можна зробити, прочитавши інструкцію або скориставшись Інтернетом. В пошуковому рядку введіть марку і модель вашого телефону. Знайдіть його опис та перевірте наявність пункту «Будильник». Якщо такий є, то приступите до його встановлення.
2
Увійдіть в меню телефону. У більшості телефонів, щоб з'явилося меню, потрібно натиснути середню кнопку. У тому випадку, якщо слово «Меню» написано у вас на дисплеї, подивіться, з якого боку воно знаходиться, і натисніть кнопку під написом.
3
Виберіть в меню пункт «Сервіс»/«Органайзер»/«Інструменти». Назва пункту залежить від фірми, яка випустила вам мобільний телефон. Найчастіше будильник розташовується в тому ж розділі, що і калькулятор, секундомір і календар. Виберіть з переліку додатків «Будильник»
4
Налаштуйте час будильника. Виберіть час, у який будильник повинен задзвеніти. Як правило, години та хвилини налаштовуються окремо. При установці часу, не забудьте врахувати формат годин: 12 або 24. Після того як ви вибрали потрібний час, натисніть кнопку «Зберегти».
5
В деяких телефонах можна вибрати, в які дні повинен дзвонити будильник. Наприклад, ви працюєте по будням, а у вихідні спите до упору. Будильник вам необхідний тільки з понеділка по п'ятницю, а в суботу і неділю він тільки перешкодить приємному сну. Виділіть ті дні тижня, в які будильник повинен працювати і збережіть налаштування. Так, він буде дзвонити тільки в зазначені вами дні.
6
Виберіть мелодію для будильника. Прокидатися під улюблену музику набагато приємніше, ніж під противний писк. В деяких мобільних телефонах можна вибрати в якості будильника ту мелодію, яка вам найбільше підходить. Зробити це можна безпосередньо в меню будильника або в розділі «Музика». Просто виберіть пункт «Використовувати як будильник».