Як правильно ходити на підборах. Як правильно і легко ходити на підборах.

Красиво і правильно ходити у взутті на каблуках - це ціле мистецтво. Уважно дивіться за тим, щоб під час ходи ваші ноги були носками нарізно, а не всередину, інакше навіть найкрасивіші ноги виглядатимуть нерівними.

У взутті на високих підборах, як правило, не переносять вагу з п'ятки на носок, як при спортивній ходьбі, а наступають на стопу відразу. Більшість ходять в туфлях на шпильках на трохи зігнутих ногах. Потрібно запам'ятати раз і назавжди: ходити на підборах із зігнутими ногами - неправильно. Нога, на яку переноситься весь центр ваги, повинна залишатися прямою. Власницям сильних ніг, правильно ходити у взутті на високих підборах набагато легше.

Основа правильної ходи на високих підборах - хороша постава. Постава - звична поза людини, яку він тримає сидячи і стоячи. Правильна постава, як правило, оцінюється в положенні стоячи. В цьому випадку голова і тулуб знаходяться на одній вертикалі, трохи підводиться грудна клітка, живіт втягнутий. Якщо дивитися ззаду, ваші плечі повинні перебувати на одному рівні. Тільки з такою поставою ви легко зможете навчитися правильно носити підбори.

Щоб ви змогли красиво і правильно носити взуття на високих підборах, спочатку необхідно навчитися правильно тримати голову і плечі. Для цього потрібно підійти до дзеркала, повернути голову прямо і вирівняти плечі. У такому положенні побудьте рівно одну хвилину, потім закрийте очі, спробуйте розслабитися, і знову поверніться в правильне положення. Після цього відкрийте очі, і перевірте свою ходу. Цю вправу слід виконувати доти, поки правильне положення не стане звичкою, поки ви не навчитеся ходити в такому положенні.

На закінчення варто зазначити, що причиною неправильної ходи, сутулості стає невпевненість у своїх силах. Кожна жінка індивідуальна по своєму, а вміння правильно ходити на підборах - справа бажання і практики.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vchfjv6B1kE
Правильна і красива хода - мрія багатьох жінок. Комусь це якість дається від народження, комусь доводиться вчитися правильно ходити. Професійні моделі витрачають місяці й роки на навчання дефіле.
Інструкція
1
Щоб хода була правильною і красивою, стежте за поставою при ходьбі. Ноги тримайте на ширині стегон, намагаючись не розставляти їх занадто широко або занадто вузько. При ходьбі тіло повинно ледве помітно погойдуватися в такт крокам. Рухи рук не робіть занадто розмашистими. Руки злегка притисніть до тулуба, пальці випрямити, лікті трохи зігніть в ліктях.
2
Чи не човгати ногами і не волочите їх. При кожному кроці поперемінно відривайте ноги від підлоги. Наступайте на п'яту, плавно переносячи центр ваги на носок. Стопи тримайте паралельно один одному або злегка розводите шкарпетки назовні. Жінкам краще навчитися ходити по одній лінії. Для цього викладіть або намалюйте пряму і вчіться ставити ноги саме на неї. На голову при цьому покладіть важку книгу. Слідкуйте за розміром кроків: для чоловіків оптимально 70-75 см, для жінок 60-65 см. І не виляти стегнами при ходьбі - це непристойно.
3
Для вироблення правильної ходи робіть спеціальні вправи. Перше: візьміть жердину і закладіть його за стегна, при ходьбі стежте за рухами стегон за допомогою жердини. Друге: притуліться спиною до стіни. Ноги випряміть, живіт підтягніть. Стіни торкайтеся тільки головою, плечима і п'ятами. Запам'ятайте це положення тіла і постарайтеся таким чином ходити по кімнаті. Крім того, освоюйте ходьбу задом наперед, танцювальні кроки, ходьбу по похилій площині. Це додасть ході незвичайну легкість.
4
Почніть вправляти м'язи, від яких залежить красива хода. Перше: присядьте, спираючись на руки і шкарпетки ніг, коліна зведіть разом. Випрямляючи ноги в колінах, прийміть позу потягується кішки, намагаючись дістати п'ятами до підлоги. Потім знову присядьте і різко підніміться. Виконайте вправу хоча б 3 рази. Згодом доведіть число повторень до 10.
5
Друга вправа: ляжте на підлогу, руки витягніть уздовж тулуба. На видиху швидко зігніть ноги, підтягуючи зведені коліна до грудей. Потім, роблячи повільний видих, плавно опустіть ноги вниз. Коліна протягом усього вправи не відривайте один від одного. Виконайте не менш 8 повторень. Третя вправа на гнучкість: встаньте прямо, стопи ніг поставте разом. Виконуйте нахили вперед, намагаючись дістати долонями підлоги. Згинаючись, робіть видих. Повторюйте руху не менше 8 разів.
6
Остання вправа для вироблення ходи: ляжте на підлогу, підніміть вгору праву ногу. В ліву руку візьміть ступню правої ноги, правою рукою упріться в коліно. Поперемінно випрямляйте праву ногу в коліні, а потім згинайте знову. Правою рукою натискайте на коліно при випрямленні ноги, намагаючись повністю випрямляти ногу в колінному суглобі. Зробивши вправу 5-8 разів, поміняйте ногу. Всі описані вправи постарайтеся включити в комплекс ранкової гімнастики.