Як підняти торгівлю.

Продажі є ключем до зростання бізнесу в роздрібній торгівлі та сфері послуг. Цілий ряд факторів здатний негативно вплинути на них. Серед них економіка в цілому, споживчі погляди, якість продукції і навіть ваші співробітники. Ви можете прийняти деякі активні заходи для підняття продажів у вашому бізнесі.
Вам знадобиться
  • - Дані про продажі;
  • - інформування споживачів;
  • - бюджет на маркетинг.
Інструкція
1
Слідкуйте за споживчими тенденціями у вашій галузі, читайте галузеві журнали і газети для поліпшення продажів. Дізнавшись, які продукти і послуги споживачі купують, а які ні, ви зрозумієте, що найкраще запропонувати вашим клієнтам.
2
Використовуйте рекламу як засіб для поліпшення продажів у вашому бізнесі. Вона збільшує поінформованість публіки про ваш бізнес, а також просуває ваші продукти та послуги. Найбільш поширеним видом є платна реклама, яка розміщується в газетах або звучить на радіостанціях. Іноді можуть знадобитися послуги рекламного агентства. Ви можете знайти його за допомогою інтернету або вашого місцевого телефонного довідника.
3
Добийтеся збільшення продажів за допомогою інтернету. Ви можете досягти цієї мети шляхом створення інтернет-магазину та продажу товарів в мережі. Ви також можете виконати це завдання, відкривши веб-сайт і надавши відповідну інформацію споживачеві. Заведіть блог і описуйте щотижневі або щомісячні продажі вашої продукції. У тому числі продажу на вашому сайті допоможе забезпечити постійний приплив такої інформації, як поради та довідкові статті.
4
Контролюйте якість своєї продукції, щоб домогтися збільшення продажів. Важливо, щоб ваші клієнти були задоволені. Якщо їм здасться, що у вашій продукції чогось не вистачає, вони віддадуть перевагу вам компанію-конкурента. Розкажіть вашим співробітникам, яким повинен бути підхід до кожного покупця. Вони повинні забезпечувати відповідний рівень обслуговування всіх клієнтів.
5
Вмотивуйте ваших співробітників в правильному напрямку. Для успіху в бізнесі важливо, щоб ваші співробітники розуміли свою роль в компанії. Кожна людина, що працює на вас, повинен знати, що він є цінним активом. Співробітникам слід розуміти, якою має бути продуктивність на робочому місці. Нагороджуйте їх за видатну роботу у вигляді грошових премій або безкоштовних товарів.
Метою будь-якої торговельної діяльності є отримання прибутку за рахунок великої кількості продажів. Коли отримується прибуток стає нижче очікуваної, необхідно переглянути поточні стратегії і зосередитися на підвищенні поточних продажів.
Інструкція
1
Спростіть процес покупок у вашому магазині . Сюди відноситься, наприклад, введення декількох варіантів оплати: готівкою, у кредит, банківськими картами. Збільште число продавців, щоб вони встигали обслуговувати всіх клієнтів. Пам'ятайте, що в довгій черзі покупці часто відмовляються від придбання товару і спішно йдуть. Продавцям також необхідно завжди виглядати охайно і бути ввічливими.
2
Переконайтеся, що у покупців є можливість придбати всі товари і послуги, що користуються великим попитом. Аналіз звітів по продажах дасть вам ясну картину того, що найбільш популярно в даний момент. Поговоріть з постійними клієнтами, проведіть спеціальне опитування, щоб визначити поточні тенденції і виділити найбільш затребувані продукти.
3
Розташуйте товари в магазині в правильному порядку. Основні продукти слід помістити на вітрину, щоб приваблювати покупців. Найбільш затребувані товари краще помістити якомога ближче до входу, щоб відвідувачі змогли швидко придбати їх, особливо якщо у них є можливість купити подібний товар в сусідніх магазинах.
4
Організуйте ваш магазин у вигляді супермаркету. Це сучасний і найбільш зручний формат, завжди користується великою популярністю серед споживачів. Завдяки високому достатку товарів ви будете мати постійно велика кількість покупок.
5
Зробіть процес покупки приємним. Уникайте заворушень біля входу, щоб покупці не відчували психологічного бар'єру, що перешкоджає відвідуванню магазину. Відтворення приємною і відповідної вашому магазину музики і використання красивого освітлення посилить позитивну атмосферу. Періодично влаштовуйте безкоштовну дегустацію нових продуктів для збільшення попиту на них. Не забувайте про систему знижок.