Як збільшити кількість usb.

Вільних USB-портів у комп'ютера часом не вистачає. Щоб підключити одночасно всі наявні у вас пристрої, їх кількість необхідно збільшити. Зробити це можна трьома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб передбачає обов'язкове знеструмлення комп'ютера. Придбайте спеціальні планки з USB-роз'ємами. Встановіть їх на задню стінку системного блоку замість плат розширення. Знайдіть на материнській платі машини з'єднувачі, призначені для додаткових USB-портів. Знайдіть в інструкції цоколевку цих з'єднувачів. Переконайтеся в тому, що вона така ж, як на відповідних частинах на кінцях шлейфів планок. При необхідності, переставте контакти в відповідних частинах. Приєднаєте планки до материнської плати. Після включення комп'ютера обов'язково перевірте правильність з'єднання на всіх додаткових портах, щоб не вивести з ладу подключаемую до них дорогу техніку. Для такої перевірки можна використовувати будь малоцінне пристрій, скажімо, непотрібну флешку з великою кількістю зіпсованих осередків.
2
Для додавання портів за другим способом, який також передбачає знеструмлення комп'ютера, придбайте спеціальний USB-адаптер, призначений для установки в PCI-слот. Якщо дозволяють кількість слотів і потужність блоку живлення, їх можна навіть купити кілька. На кожному з них - від двох до чотирьох портів. Встановіть їх у вільні PCI-слоти. Таким чином можна навіть додати функціонал USB 2.0 до старих материнським платам, де встановлені інтерфейси USB 1.1.
3
Третій спосіб полягає у використанні USB-хаба. Вони бувають без зовнішнього живлення і з таким. Перші використовуйте в тому випадку, якщо всі навантаження - малопотужні. Другі застосовуйте, наприклад, спільно зі знімними жорсткими дисками. USB-хаби можна підключати і до ноутбуків, а моделі із зовнішнім живленням можна використовувати для того, щоб убезпечити материнську плату комп'ютера (особливо, ноутбука) від виходу з ладу при перевантаженні з харчування. Ніколи не приєднуйте пристрої до хабу з внешни харчуванням до подачі на нього такого.