Як навчитися не відчувати болю. Як заспокоїти хлопця коли він злий.

Коли вам заподіюють фізичний біль, перше, що спадає на думку - помститися кривдникові і зробити йому ще болючіше. Навчитися не відчувати болю можна за допомогою ряду нехитрих вправ, націлених, насамперед, на зміну психологічного сприйняття дійсності.
Інструкція
1
Найчастіше людина відчуває фізичну біль, бо винен сам (вдарився об кут стола, впав) або його випадково «заділ» людина, сам того не бажаючи (наступив на ногу в метро). В такому випадку необхідно забути про агресію і постаратися переключити свою увагу. Наприклад, повторіть подумки скоромовку, ніби вас просять розповісти її в максимально короткий час або згадайте вірш, наче репетируєте перед виходом на сцену. Дані розумові процеси відвернуть вашу увагу від несприятливого події, і відчуття болю скоріше притупиться.
2
Подолати біль, крокуючи по гарячому вугіллю, допоможе стовідсоткова впевненість в собі. В дійсності, тіло людини влаштовано так, що шкіра його ніг сприймає будь-яку температуру, з якою вона стикається - будь то, охолодження чи вогонь, і кілька миттєвостей утримує цей баланс, не дозволяючи впустити всередину себе дану температуру. Тому йог ступає на розпечене вугілля повільно, не поспішаючи, отримуючи задоволення від кожного кроку. Він упевнений в собі і знає, що температура шкірного покриву не встигне поширитися на інші органи. Тому, ви повинні точно знати, що вам ніщо не може заподіяти біль, якщо тільки ви самі цього не захочете. Також не слід думати, ступаючи по склу, що ви ось-ось Уколов. Така думка миттєво паралізує вашу волю, і ви станете беззахисними перед ріжучим предметом.
3
Ужаснее фізичного болю може бути тільки душевна. Вона й затягується повільніше, і людина стає агресивнішим. В такому випадку подолати біль допоможе щире прощення. Вибачте своєму кривдникові його вчинок, і займіться яким-небудь шляхетним справою, що приносить вам радість. Це може бути створення нового проекту, ремонт квартири, благодійність та ін. Приберіть з видного місця всі речі, що нагадують вашого кривдника. Візьміть на себе більше різноманітних справ і турбот, так і часом почне йти швидше, і ви відкриєте в собі нові грані вашого таланту!
Спокійно переносити нехай навіть несильно біль досить складно. А коли вона не проходить протягом тривалого часу, навіть самий спокійний людина відчуває дратівливість і відчай. Ось чому так важливо освоїти техніки, що допомагають позбавитися від фізичного болю.
Вам знадобиться
  • - ароматичні масла;
  • - анальгетики.
Інструкція
1
Де б не була локалізована біль, не варто ігнорувати її. Таким чином організм сигналізує про те, що не все в порядку. Якщо напад разовий і терпимий, можна спробувати впоратися з болем самостійно. Але якщо самолікування не допомагає протягом декількох годин, біль посилюється і поширюється, необхідно негайно звернутися до лікаря.
2
Головний і м'язовий біль часто виникають від перенапруги, а тому для поліпшення самопочуття іноді достатньо просто розслабитися. Ляжте, закрийте очі і постарайтеся думати про що-небудь приємне. Для посилення ефекту проведіть дихальну гімнастику. Зробіть довгий глибокий вдих, після чого починайте повільно видихати. Повторіть гімнастику 7-10 разів. З незвички може виникнути легке запаморочення. Воно не представляє небезпеки для організму, але якщо відчуття занадто неприємні для вас, обмежтеся 3-5 вдих і видих.
3
У боротьбі з болем також ефективний точковий масаж. При головному болю протягом трьох хвилин масажуйте шию, зокрема точку, яка знаходиться біля основи черепа. Також ефективно вплив на точку, розташовану в двох сантиметрах від шкірної складки між великим і вказівним пальцем. Масаж скронь також допоможе швидко впоратися з головним болем. Менструальний біль послабить масаж литкових м'язів, а від болю в спині допоможе вплив на точку, розташовану на пару сантиметрів вище куприка.
4
Швидко справитися з фізичним болем допоможе ароматерапія. Якщо у вас немає аромалампи, капніть трохи олії на лампу розжарювання. При неврологічних болях допоможе масло мирта, при менструальних - масло чайного дерева, при головному - лаванди, при м'язової - ромашки.
5
Ну і нарешті, при сильному болі має сенс прийняти анальгетик. Такі засоби, як «Баралгин», «Нурофен», «Кетанов» і їм подібні здатні повернути хороше самопочуття за 15-20 хвилин.