Як утеплити цегляний будинок. дача будинок цегла утеплити.

Перед зимівлею в будинку з цегли впору замислитися про температурний комфорт. Утепліть своє житло простим способами, яке дозволять заощадити на дровах для каміна!
Вам знадобиться
  • - Утеплювач
  • - Вправність
Інструкція
1
Зігрівати, даруючи комфорт, це одна з найважливіших функцій будинку. Коли ви збираєтеся будувати цегляний будинок, приділіть цьому належну увагу, щоб у вашій оселі було комфортно в будь-який сезон. Пам'ятайте, що утеплення будинку зсередини - завжди значно зручніше і дешевше. Однак внутрішньо утеплення цегли не врятує вас від морозів, його варто вибирати тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся жити в своєму будиночку тільки влітку. В іншому випадку вам доведеться багато витрачати на протапліваніі будинки, а зовнішні стіни будуть промерзати наскрізь. Мінус цього способу так же в тому, що утеплювач, який ви приклеїте до стін зсередини, буде зменшувати житлову площу, займати місце.
2
Матеріалом для утеплення може стати пінопласт або дуже схожий на нього пеноизол. Пінзеля відрізняється більше пожароустойчивостью, тому переважно. Так само можете вибрати пінополістирол. Пластини з нього легко приклеїти на стіни за допомогою мастики або механічних кріплень. Але ідеальним матеріалом для утеплення буде піноскло. Воно огнеустойчівость, при нагріванні перетворюється в стеклообразную масу і абсолютно не виділяє шкідливі речовини. Якщо ви використовували його як утеплювач, воно не змінить з часом свою форму і не деформується під вагою будівельних конструкцій. Крім того, піноскло - довговічний утеплювач.
3
Так само доведеться враховувати те, що знадобиться додаткова вентиляція - через утеплювача створиться ефект «парилки». Виберете матеріал, який послужить ізолятором. Їм необхідно замазати всі тріщини, і місця, з яких може дути. Так само зверніть увагу на місця, які підмокають - вони теж можу бути джерелами холоду. Перевірте ізоляцію вікон. Якщо ви збираєтеся жити в своєму цегляному будинку і взимку, зміцнюйте його зовні. Звичайно, це краще робити вже тоді, коли будинок тільки-тільки будується, але якщо не вийшло відразу - не біда. Чи не екномьте на теплових укріпленнях зовні. Чи не сдели цього, ви все одно витратите більше грошей на обігрів зсередини. Доручіть зовнішнє облицювання фахівцям, вона значно складніша.
Корисна порада
- Якщо ви вирішите поставити додаткові радіатори, то робіть це не посеред кімнати, і не в далекому кутку, а під вікнами - там найбільша концентрація холодного повітря-Поставте «теплу плитку» хоча б у ванній кімнаті, це додасть незрівнянного затишку, особливо в затхлій ранок