Як ставити програми на Android. Android ставити програми з комп'ютера.

Android - сучасна операційна система, орієнтована на мобільні пристрої: смартфони, ноутбуки, кишенькові персональні комп'ютери і т.д. Компанія Android Inc., яку згодом придбала Google, створила гнучку операційну систему з практично безмежними можливостями удосконалення і доопрацювання. На своє Android-пристрій ви зможете встановити які завгодно додатки, якщо, звичайно, знаєте, як це зробити.
Вам знадобиться
  • Пристрій на платформі Android будь-якої версії і один або декілька додатків в форматі імя_пріложенія.apk, призначене для цієї версії Android.
Інструкція
1
Помістіть дистрибутив програми для Android в будь-яку папку внутрішньої пам'яті пристрою за допомогою комп'ютера або внутрішнього диспетчера файлів і запам'ятайте його розташування. Для кожного конкретного дистрибутива необов'язково створювати окрему папку - достатньо буде виділити одну під всі дистрибутиви разом.
2
Зайдіть в диспетчер файлів і перейдіть до дистрибутива. Коротко натиснувши на нього, запустіть процес установки. В наступному вікні Android інформує вас про те, на що та чи інша програма матиме вплив, щоб ви могли оцінити, яку небезпеку вона може представляти. Якщо ви отримали програму з надійного джерела, підтвердіть установку. Після деякого часу, програма встановиться. Відразу після установки Android запропонує вам запустити додаток, на що ви можете дати згоду або відкласти запуск.
Зверніть увагу
Якщо ви отримали програму не з Android-Маркета, ОС може заборонити її установку, мотивуючи це тим, що вона могла бути отримана з ненадійного джерела і, як наслідок, є небезпечним. Ви вправі відключити цю функцію зразу ж, натиснувши на кнопку "Налаштування" під час появи цього повідомлення.
Корисна порада
Встановлені програми завжди можна знайти в головному меню - вони будуть останніми в списку.