Як поставити фото в аську. фото для аськи безкоштовно.

юзерпике - фотографія на нашій анкеті в соціальних мережах - справжнє відображення внутрішнього світу і спосіб показати свої принади. Не варто забувати, що ICQ спочатку призначалася для знайомств. Поспішіть поставити красиву фотографію на цьому сервісі.
Інструкція
1
Авторизируйтесь в програмі ICQ (введіть свій логін і пароль). Дочекайтеся, поки система завантажить ваші особисті дані і покаже список ваших контактів.
2
Відкрийте головну панель аськи - ту, де написані всі ваші друзі. На верхній панелі інструментів знайдіть кнопку «Меню» і натисніть на неї. У списку, функцій знайдіть розділ «Профіль» і натисніть на нього лівою кнопкою миші.
3
Розділ «Профіль» показує вашу особисту інформацію, яку видно вашим друзям, доданим до списку контактів. Так само записані тут дані вашого аккаунта видні всім користувачам світу ICQ при пошуку друзів. Це зручно в тих випадках, коли користувач шукає друзів за інтересами. Встоїть Чи вас інформація, яка викладена у відкритий доступ?
4
Щоб змінити конфігурацію свого профілю, натисніть на кнопку «Редагувати профіль». Вона знаходиться на верхній панелі профілю. Тепер ви можете не тільки поміняти всі особисті дані, записані в асьці, а й змінити фотографію. Це дозволить зробити однойменна кнопка, яка знаходиться якраз поруч з вашим аватаром.
5
Натиснувши на кнопку «Змінити картинку», виберіть базу даних, з якої ви візьмете зображення. Налаштування ICQ дозволяють використати як особисті фотографії, так і будь-які графічні зображення, що відображають ваш внутрішній світ.
6
Натисніть на кнопку «Обзор», і перед вами відкриється система вашого комп'ютера. У рядку пошуку задайте адресу папки, всередині якої знаходиться бажана фотографія. Виберіть потрібне зображення і натисніть «Застосувати». Через кілька миттєвостей фотографія вашого аккаунта зміниться.
7
Натисніть на кнопку «Зробити знімок», і включиться ваша веб-камера. Сфотографуйте себе, і знімок моментально завантажиться в базу даних ICQ і стане головною картинкою вашого профілю.
8
Виберіть забавну пику з бази даних ICQ. Натисніть на кнопку «Вибрати аватар» у вікні зі зміною фотографії, і програма відкриє для вас вибір стандартних зображень. Клацніть на вподобане лівої кнопкою миші і натисніть "ОК". Тепер ця фотографія представлятиме ваш аккаунт.