Як встановити акрилову ванну.

Зіпсовану ванну з відколами і тріщинами використовувати вже немає сенсу: можна поранитися і рано чи пізно «втопити» і себе і сусідів. Ну і крім того, виглядає вона вже не естетично. Акрилові ванни досить довговічні і можуть поміщатися в основну ванну як вкладиш, а можуть використовуватися як самостійні.
Інструкція
1
Підготовка до встановлення ванни з акрилу починається з замірів. Робимо всі необхідні заміри після того, як відвели для нової ванни місце. Виводимо труби гарячого, холодного водопостачання. Не забуваємо враховувати форму ванній і розміри. Трубу для зливу слід розташовувати на висоті не більше 10 см. Якщо буде більше, буде потрібно під ванну додаткова опора. Краще завчасно зробити для ванни каркас.
2
Якщо нам знадобилося спорудження підставки, потрібно її зробити. Якщо ні - встановлюємо ванну на потрібне місце за допомогою ніжок до неї додаються. З їх же допомогою виставляємо ванну горизонтально і рівно за рівнем. Тепер настав час для підключення нашої ванни до каналізації і труб гарячого, холодного водопостачання. Якщо ванна з гідромасажем, то потрібно ще забезпечити для неї доступ до електричної розетки. Справу зроблено, тепер ставимо фільтруючі пристрої.
3
Успішно пройшла установка ванни чи ні, можна визначити, набравши в неї води до країв. Стики між ванною і стінами герметизируем тут же, не спускаючи води. А зливати воду можна буде після остаточного затвердіння герметизирующих складів. І найостаннішої операцією є установка на ванну декоративної панелі. Після закінчення і цієї операції можете досить потерти руки і відпочити з чистою совістю в новій ванні. Ви це заслужили.