Як позбутися від лопнув судини. Як позбутися від лопнули судин в очах.

Розширені або лопнули судини, судинні сіточки - все це служить сигналом того, що в організмі не все гаразд. Не має значення, яка причина появи так званих «зірочок» на шкірі: генетична схильність, вагітність або порушення роботи внутрішніх органів і системи кровообігу. У будь-якому випадку вони виглядають непривабливо. Позбутися від лопнув або розширеного судини достатньо складно.
Інструкція
1
Не чекайте, заглядаючи щоранку в дзеркало, що проблема вирішиться сама собою. Самостійно сліди на шкірі від луснули судин і судинних сіточок не зникають. Вкрай рідко говорять про випадки, коли «саме пройшло». Терапевтичні засоби в боротьбі з лопнули судинами теж малоефективні, так що не витрачайте марно час і гроші.
2
Хоча, звичайно, дещо ви можете зробити самостійно. Щоб не посилювати ризик виникнення лопнули або розширених судин, не зловживайте перебуванням на сонці або в солярії, уникайте переохолодження шкіри, контролюйте прийом стероїдів, гормональних препаратів та проводите процедури по глибокому пілінгу шкіри дуже акуратно.
3
Також ви можете замаскувати лопнув посудину косметикою, але не кожен тональний засіб здатний впоратися з проблемою. Якщо «зірочка» ледь помітна, то основа і коректор цілком успішно зафарбувати її, але після демакіяжу вона все так само залишиться на своєму місці. Що вже говорити про ті випадки, коли дефект явно виражений.
4
Видалення судин методом електрокоагуляції і кріодеструкції самими косметологами визнані досить застарілими. Якщо ви готові пройти таку процедуру, то спочатку розпитайте про наслідки і результати. Косметолог повинен чесно вас попередити про те, що ефективність таких способів досить низька, а після процедури на шкірі залишаються рубці. В деяких випадках спостерігається гіперпігментація і депигментация шкіри.
5
Віддайте перевагу видаленню судин за допомогою лазера. Процедура проводиться досить швидко, в середньому не довше 15 хвилин. Іноді може знадобитися кілька процедур, але проходять вони в досить комфортних умовах, так що заради краси пожертвувати зайвими хвилинами можна. Суть методу полягає в тому, що світловий лазерний промінь, проникаючи крізь шкіру, перетворюється в тепло за рахунок поглинання крові гемоглобіном. Це як би запаює просвіт судини зсередини. В деяких випадках після першого сеансу судини можуть стати більш помітні, але це лише тимчасовий ефект, який буде усунутий подальшими процедурами.