Як відновити стерті смс. Як встановити смс якщо вони стерті.

На жаль, часто трапляється таке, що видаляються потрібні смс або необхідно відновити історію листування. Така потреба нерідко виникає і у батьків, які відчувають, що в житті їх дитини щось пішло не так, як треба. В цьому випадку читання повідомлень на телефоні - дуже дієвий спосіб, який допоможе розібратися в ситуації, що склалася, нехай з боку це виглядає аморально.
Вам знадобиться
  • Повний доступ до телефону, на якому потрібно відновити смс, в тому числі всі паролі і документація, комп'ютер, доступ в інтернет, заздалегідь викачані програми для відновлення даних, картрідер для сім-карт.
Інструкція
1
Змиріться з тим, що в більшій частині випадків відновлення стертих смс попросту неможливо. Але на деяких телефонах є можливість відновлення стертих повідомлень, тому що вони не видаляються відразу по команді користувачів, а зберігаються ще якийсь час в пам'яті пристрою. Тому уважно перегляньте пункти меню свого телефону або прочитайте інструкцію. Якщо у вашому апараті є «Кошик або папка« Видалені повідомлення, то вам пощастило і ви, швидше за все, зможете відновити загублені повідомлення.
2
Деякі пристрої, наприклад, смартфони від Nokia, автоматично передають всі повідомлення на телефоні в спеціальну папку на комп'ютері. Якщо ваш мобільний пристрій не підтримує таку можливість, то підключіть його до комп'ютера через DATA-кабель і спробуйте відновити смс за допомогою спеціальних програм відновлення.
3
Скачайте програму для відновлення даних на жорстких дисках і знімних носіях. Одна з найпопулярніших - Undelete. Таким програмам під силу відновлювати дані навіть на відформатованих носіях.
4
Не звертайтесь до операторів стільникового зв'язку з проханням відновити стерті смс, вони таку послугу не надають. Просто даремно витратите час, який може виявитися дорогоцінним в критичній ситуації.
5
Відновити видалені смс також можна за допомогою картрідер для сім-карт. В Росію такі пристрої імпортуються з США. Вони являють собою знімний носій пам'яті, що нагадує на вигляд звичайну флешку. В отвір на корпусі картрідер поміщається сім-карта, після чого відбувається її сканування і відновлення стертих повідомлень.
Зверніть увагу
Картрідер для сім-карт можна замовити тільки в інтернеті, тому що у вільному продажу на території Росії його знайти вельми проблематично. Так що цей спосіб не підійде тим, хто сильно обмежений за часом.
Корисна порада
Читання чужих смс - чистої води шахрайство і підлість. Якщо ви не перебуваєте в ситуації, коли у вашої дитини або близької людини проблеми, то не стоить ритися в чужій брудній білизні і порушувати його особистий простір. Як мінімум, ваші відносини це не поліпшить.