Як надрукувати на тканині.

Малюнок, надрукований на тканині, може перетворити звичайну річ в унікальну. За допомогою простого способу друку на тканині ви зможете наносити на предмети одягу або аксесуари (такі як майки, футболки, топи, головні убори, текстильні сумки) різноманітні малюнки, розпізнавальні знаки та символіку, реалістичні фотозображення, написи - словом, все, що вам заманеться . Малюнки, надруковані даними способом, добре тримаються на тканини і витримують до 20 прань за умови дотримання оптимальних умов нанесення зображення.
Вам знадобиться
  • - термотрансферний папір;
  • - струменевий принтер (кольоровий або чорно-білий);
  • - праска.
Інструкція
1
Виберіть зображення в цифровому форматі, який ви хотіли б нанести на текстильний виріб. Воно має бути хорошої якості і в реальному масштабі. «Отзеркальте» зображення в графічному редакторі, особливо якщо воно містить написи, щоб не отримати на виробі перевернутий нечитабельним текст.
2
Візьміть аркуш термотрансферной паперу, яку можна придбати в магазинах, що торгують різними видами паперу для друку на принтері. Причому для світлої тканини придбайте білу термотрансферну папір, а для темної - чорну.
3
Роздрукуйте на струменевому принтері зображення, вказавши в драйвері принтера параметри друку на термотрансферной папері або на звичайному папері з найвищою якістю. Прикладіть надрукований малюнок до вашої речі, на яку він має бути перекладений і уточніть масштаб зображення.
4
Якщо розмір малюнка вас влаштовує, виріжте малюнок, відступаючи від його контуру близько 0,5 см. Покладіть вирізану папір з надрукованим зображенням на тканину барвистою стороною вниз. Пропрасуйте папір гарячою праскою без пари протягом 1-2 хвилин (залежно від розмірів малюнка).
5
Зніміть верхній шар паперу акуратним рухом у напрямку найменшого розтягування тканини вироби. Зачекайте, поки тканина з малюнком охолонуть і після цього виріб можна використовувати.
Зверніть увагу
Технологія друку на тканині за допомогою термотрансферного паперу може відрізнятися від описаної в статті. Наприклад, з деяких видів паперу підкладку потрібно знімати обов'язково в теплому вигляді, а малюнок вдруге пропрасовувати через кальку. Зазвичай інструкції по нанесенню зображення на тканину і рекомендації по догляду за виробами з такими зображеннями надруковані на пачці з термотрансферной папером кожної конкретної маркі.Обязательно відключайте функцію пара на прасці щоб уникнути розтікання фарби.
Корисна порада
Найкраще підходить для подібної друку натуральна бавовняна тканина - вона добре витримує температуру нагрітого праски, і барвники міцно на ній закріплюються.