Як відкрити event-агенство.

Готовий бізнес є хорошим способом заробітку на життя і саморозвитку. Але не від кожної справи можна отримувати дохід, над цим треба досить багато працювати. Одним із цікавих варіантів може стати відкриття event-агентства з метою організації свят і заходів.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - ліцензії;
  • - необхідне обладнання;
  • - співробітники.
Інструкція
1
Зареєструйся як юридична особа або приватний підприємець, отримаєте право здійснення підприємницької діяльності. Надайте місцевим властям необхідні документи. Папери знадобляться в залежності від типу підприємства, але тут не обійтися без протоколу зборів засновників, статуту «ТОВ», заяви у відповідні органи з метою реєстрації, даних про кожного учредителе.
2
Визначтеся з місцем, де клієнти будуть робити замовлення, як будуть з вами зв'язуватися, приходити. Підготуйте фотографії з вечірок, проведених агентством, призначте директора і приступите до підбору акторів. Для цього можна спеціально взяти в оренду і оформити квартиру або офіс. Приміщення може перебувати в будь-якому районі міста, хоча місце варто вибирати в центрі або поблизу від нього. Навколо повинні знаходитися розважальні заклади, де можна відзначати свята.
3
Продумайте заздалегідь рекламу вашого бізнесу. Підготуйте відеоролик на телебаченні або рекламні буклети, звукове повідомлення по радіо. Обов'язково створіть сайт для вашого event-агентства.
4
Підберіть персонал для агентства. Дуже важливо вибирати тільки хороших працівників. З самого початку займіться артистами різних жанрів і напрямів (клоунами, співаками, акторами і так далі). Заздалегідь створіть "під ключ" ряд сценаріїв. Купіть або замовте костюми для акторів. Вирішіть питання, хто займеться шиттям костюмів в майбутньому, знайдіть підходяще ательє і швачку.
5
Придбайте необхідну для розвитку бізнесу техніку. Вам знадобляться колонки, мікрофони, підсилювачі і т.д. Купити все це можна і з рук або ж взяти в прокат. Такий бізнес, як event-агентство, вимагає обов'язкової наявності комп'ютера або ноутбука, куди будуть вноситися всі сценарії, замовлення, і ви зможете продемонструвати клієнтам відеозаписи з проведених компанією заходів.