Як вийти з комп'ютера в інтернет за допомогою телефону.

Якщо ви живете в місцевості, куди жоден інтернет-провайдер свій виділені лінії ще не провів, або просто ведете мобільний спосіб життя, то інтернет-підключення за допомогою стільникового телефону якраз для вас. Адже зони покриття GPRS/EDGE/3G є практично на всій населеної території Росії. Вам залишається тільки уважно вивчити тарифи операторів, вибрати найбільш оптимальний для себе варіант і підключитися до нього.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - мобільний телефон з підтримкою GPRS/EDGE/3G;
  • - зона покриття стільникового зв'язку.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас активована послуга GPRS-інтернет. Виберіть в налаштуваннях сполук телефону інтернет-профіль потрібного стільникового оператора. Якщо у вашій моделі мобільного немає вбудованих профілів інтернет-підключень, замовте настройки в сервісному центрі вашого стільникового оператора.
2
Підключіть телефон до комп'ютера будь-яким можливим способом - через USB-кабель, bluetooth, або ІК-порт. Всі необхідні для цього драйвери повинні поставлятися в комплекті разом з телефоном. Підключаючи телефон за допомогою кабелю, виберіть потрібний режим підключення в меню телефону: режим телефонії, доступ до інтернет і т.п. Подробиці уточните в технічній документації телефону.
3
Викличте на комп'ютері вікно управління модемами (меню «Пуск» - Панель управління - телефон і модем). Відкрийте вкладку «Модеми» та переконайтеся, що ваш телефон значиться в списку. Якщо ні, перевірте підключення телефону до комп'ютера і переустановите драйвери.
4
Знайдіть подальші докладні настройки підключення для вашого оператора, моделі телефону і типу операційної системи комп'ютера на сайті вашої стільникової компанії (посилання представлені нижче).
5
Зверніть увагу, що деякі компанії пропонують користувачам безкоштовно завантажити програми управління інтернет-з'єднанням, в яких всі необхідні настройки вже встановлені за замовчуванням. У компанії Білайн така програма носить назву «GPRS Explorer», а у МТС - «Коннект Менеджер». Знайти їх можна за вказаними нижче ссилкам.Кроме того, готові профілі підключення можуть знаходитися і в програмах-драйверах самих телефонів. Наприклад, така програма (Networking Wizard) автоматично стартує при підключенні до комп'ютера телефону Samsung.
6
Встановіть таку програму на свій комп'ютер, дочекайтеся, поки вона пізнає телефон, та натисніть на кнопку підключення до мережі. Статистика підключення відображатиметься на моніторі комп'ютера. Якщо виникне необхідність, трохи подкорректируйте установки програми. Наприклад, в програмі МТС, можливо, доведеться вибрати тип зв'язку (3G або EDGE).
Корисна порада
Не залишайте без уваги готові комплекти стільникових операторів з USB-модемами. Завдяки чинним рекламним акціям і бонусним програмам, придбання цілого комплекту, на практиці, часто виявляється вигідніше, ніж покупка однієї лише SIM-карти.