Як прочистити систему охолодження.

Часто радіатор забивається різними забрудненнями і перестає нормально працювати. Для усунення цієї проблеми необхідно повністю прочистити всю систему охолодження
Інструкція
1
Спочатку виконайте слив охолоджуючої рідини з радіатора. Для цього відкрутіть заглушку зливного отвору, а потім і кришку радіатора. Потім злийте рідину з двигуна, попередньо знявши заглушку. Акуратно демонтуйте розширювальний бачок і позбудьтеся від рідини, яка знаходиться всередині нього.
2
Візьміть невелику кількість дистильованої води і залийте її в радіатор. Приготуйте герметик, який нанесіть на місце установки зливної заглушки. Після цього ретельно закрутіть кришку і заглушку радіатора. Встановіть розширювальний бачок.
3
Знайдіть болт, який відповідає за видалення зайвого повітря з системи охолодження. Виверніть його і замініть ущільнювальну прокладку, щоб запобігти протікання після подальшої збірки. Почніть заливати охолоджуючу рідину в радіатор доти, поки не побачите, що вона випливає з отвору, де був встановлений болт.
4
Вставте болт на місце і загорніть його. Налийте охолоджувальної рідина в радіатор до повного його заповнення, поки рівень рідини не досягне підстави наливної горловини. Також не забудьте наповнити розширювальний бачок. Після цього ретельно закрутіть кришку радіатора.
5
Вставте ключ в замок запалювання і заведіть двигун. Почекайте деякий час, щоб дати йому прогрітися. Дочекайтеся моменту, коли термостат відкриється і почне свою роботу. Акуратно доторкніться до шланга радіатора, він обов'язково повинен бути хоча б трохи теплим.
6
Після цього кілька разів натисніть на педаль газу, а потім заглушите двигун і вийміть ключ із запалювання. Дочекайтеся, поки під капотом все остаточно охолоне, і не забудьте після цього долити до потрібного рівня охолоджуючу рідину в расширительную ємність. Перевірте працездатність радіатора після проведення всіх процедур.