Як зробити авто підсилювач.

Жоден автомобільний сабвуфер не обходиться без підсилювача. Дуже часто він працює на граничних режимах і виходить з ладу через неякісного складання або комплектуючих, що не володіють розрахунковими параметрами.
Вам знадобиться
  • Омметр, викрутки, паяльник, припой, лабораторний блок живлення, термометр, теплопровідна паста.
Інструкція
1
Перш ніж починати ремонт підсилювача, демонтуйте його з автомобіля. Спочатку витягніть головний запобіжник силового живильного проводу. Вимкніть всі живлять, акустичні та сигнальні дроти. Якщо ці дроти одного кольору і однакового діаметра, обов'язково промаркируйте плюс і мінус.
2
Протріть корпус підсилювача від пилу вологою ганчірочкою.
3
Розберіть підсилювач. Для цього зніміть нижню кришку, демонтуйте кріпильні планки вихідних транзисторів і ключів блоку живлення, відверніть всі кріпильні болти, які тримають плату на корпусі. Акуратно за допомогою плоскої викрутки відокремте вихідні транзистори від гумотканинних прокладок, потім вийміть плату з корпусу.
4
За допомогою омметра знайдіть несправні вихідні транзистори. Для цього їх доведеться випаяти, т.к. живлять шини в підсилювачах зазвичай об'єднані, і один пробитий транзистор буде замикати накоротко всю силову ланцюг.
5
Уважно огляньте доріжки та інші деталі вихідного каскаду підсилювача. Пробитий транзистор міг пошкодити ще якісь деталі. За допомогою омметра перевірте транзистори передкрайового каскаду і з'єднують їх резистори, а так же доріжки на друкованій платі.
6
Поки вихідні транзистори ми впаяні на свої місця, зробіть пробне включення з допомогою лабораторного блоку живлення на 12В, щоб переконатися в справності перетворювача напруги, вбудованого в підсилювач. Якщо загориться зелений світлодіод, то перетворювач напруги в порядку.
7
Замініть всі несправні деталі такими ж або аналогічними.
8
Огляньте місця пайок замінених деталей. Пайки повинні бути якісними.
9
За допомогою термометра заміряйте температуру корпусів вихідних транзисторів і запишіть значення на папір.
10
Зробіть пробне включення підсилювача. Повинен загорітися зелений світлодіод. При включенні будьте уважні і не беріться руками за корпусу транзисторів, т.к. між їх корпусами діє сумарне постійна напруга 50 і більше Вольт. Увімкніть підсилювач на 30сек, потім вимкніть його і заміряйте температуру корпусів вихідних транзисторів. Якщо температура корпусів транзисторів не більше ніж на 2 градуси вище, ніж була, то можна сміливо збирати підсилювач.
11
Вимкніть від підсилювача всі дроти, змастіть теплопровідної пастою все тепловідводи вихідних транзисторів і ключів блоку живлення, укладіть на них гумовотканинні прокладки, які були під ними або замініть їх слюдяними прокладками.
12
Закрутіть назад всі кріпильні болтики, які тримають плату, а після встановлюйте по черзі кріпильні планки вихідних транзисторів і ключів блоку живлення. Після кожної встановленої планки, контролюйте відсутність електричного контакту корпусу транзистора з корпусом підсилювача. Потім встановіть нижню кришку на місце.
13
Встановіть підсилювач назад на машину, дотримуючись правильність підключення.