Як відкрити адвокатський кабінет.

Для здійснення самостійної діяльності в сфері надання юридичних послуг необхідно мати вищу профільну освіту, дворічну професійну практику і статус адвоката, який дозволяє створити будь-який з існуючих видів юридичних організацій, в тому числі і відкрити адвокатський кабінет.
Інструкція
1
Повідомлення про заснування адвокатського кабінету направляється до ради Адвокатської палати, в якому зазначаються відомості про адвоката, місце знаходження кабінету, порядок здійснення зв'язку між ним і радою. Слід зазначити, що такий тип організації не є юридичною особою, але адвокат отримує статус підприємця без утворення юридичної особи. Він також зобов'язаний відкрити рахунок у банку і мати печатку.
2
Адвокат в більшості випадків надає послуги відразу по декількох напрямках, наприклад, допомога у вирішенні житлових спорів, ведення шлюборозлучних процесів, оформлення прав на нерухомість і спадщину, представлення інтересів клієнта в суді і т.д. Однак адвокатський кабінет може спеціалізуватися і в вузькому правовому сегменті. Взаємодія з клієнтами здійснюється на основі цивільно-правового договору на надання послуг, де, зокрема, обговорюється їх вартість. Величина клієнтської бази безпосередньо визначається професійною репутацією адвоката.
3
Законом дозволяється розміщувати кабінет в житлових приміщеннях, наприклад, у власній квартирі, але за умови згоди на те членів сім'ї адвоката. Така можливість дозволяє істотно знизити витрати на утримання адвокатського кабінету, проте власний офіс виглядає солідніше і викликає більше довіри з боку клієнтів. Вам потрібно приміщення невеликої площі, достатньої для обладнання робочого місця і простору для комфортного спілкування з відвідувачами. Бажано передбачити приймальну кімнату, так як юридична діяльність пов'язана з конфіденційністю. Подбайте про привабливий інтер'єрі і солідною, але стриманою вивісці на двері адвокатського кабінету.