Як подолати плато.

З проблемою подолання плато рано чи пізно стикається кожен, хто працює над зниженням ваги і поліпшенням своєї фізичної форми. Це період, коли ви докладаєте зусиль, щоб зниження ваги тривало, але ефект від них практично нульовий.
Інструкція
1
Оцініть свою систему харчування. Їжа повинна бути різноманітною, в раціоні обов'язково повинні бути овочі та фрукти. Заморожені овочі - це не кращий варіант, постарайтеся вживати їх у свіжому, а не замороженому вигляді.
2
Дайте собі відпочинок. Між силовими тренуваннями повинні бути перерви - хоча б по одному дню. Якщо не давати своєму тілу відпочинку, то м'язи просто не встигнуть відновитися, а в результаті - стан розбитості і втоми, посилення ефекту плато. Відновлення може бути і активним - прогулянки перед сном, заняття йогою, відвідування сауни. Ви самі оцінюєте, що краще для вас.
3
Висипайтеся. Сон - це час, коли відновлюються мікророзриви м'язів, під час сну втрачається близько 50 калорій на годину. Час, відведений на сон, має становити 8 годин. Якщо ви спите менше - це цілком може перешкодити ефективному скидання зайвої ваги.
4
Підсильте навантаження на тренуваннях. Навіть якщо ви збільшите кількість повторень на 2 рази, це допоможе вам зрушити з мертвої точки в зниженні ваги. Додайте нові вправи в тренування, трохи збільште тривалість заняття, скоротіть перерви між підходами. Змініть частоту тренувань.
5
Перевірте свій гормональний фон. Іноді буває, що вага не йде через гормонального дисбалансу, з'ясувати це, допоможе візит до ендокринолога.
6
Оцініть, чи правильна у вас мотивація. Якщо ви хочете схуднути, але при цьому думаєте, що «За великим рахунком і так зійде», то цілком можливо, що ви дозволяєте собі зайвого в харчуванні, не строго дотримуєтеся дієти і не викладаєтеся під час занять у спортзалі.
7
Ще раз подивіться на ваги і в дзеркало - можливо, ви досягли своєї ідеальної ваги, і вам комфортно саме в ньому. Можливо, подальше схуднення завдасть вам шкоди, і ваш організм чинить опір цьому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AND09pxFawk